Final Fantasy XV

MMORPG
Takip Et
9.2

Mükemmel

4.8

Kullanıcı


Final Fantasy XV PC’ye Geliyor!

Final Fantasy XV PS4 ve Xbox One platformlarının ardından PC'ye geleceğini duyurdu. Henüz fiyatı belli olmayan Final Fantasy XV, 2018'in ilk aylarında piyasada ki yerini alacak.

Geçtiğimiz yıl PlayStation 4 ve XboxOne platformlarında çıkış yapan ve dikkatleri üzerine çeken Final Fantasy XV yakın bir zamanda PC platformunda da kendisini göstereceğini duyurdu.

Hepimizin bildiği üzere Final Fantasy XV 29 Kasım 2016 tarihinde PlayStation 4 ve Xbox One için raflarda ki yerini almıştı. Yeni yapılan açıklamada PC versiyonunun geleceğini duyuran geliştirici firma, oyun severleri heyecanlandırdı.

Bugün yapılan açıklamaya göre 2018’in ilk aylarında Final Fantasy XV’nin PC platformu için satışlara başlanacağı söylendi. Nvidia’nın yayımladığı fragmanla oyunun PC versiyonunun çıkacağı resmiyet kazanmış oldu. Fragman içerisinde oyunun PC ekranında olacağı efektler hakkında da bilgiler verildi.

Final Fantasy XV  PC platformunda 4K yüksek çözünürlüklü kaplamalar mevcut.  Ayrıca yüksek kaliteli efektler ve geliştirilmiş saç efektleri de göze çarpan ilk detaylar arasında bulunmaktadır. Kamera açıları ve oyun içi görselliğiyle adeta titizlikle hazırlanmıştır. Gerçekçi oyun içi kurgusu ve farklı kamera açıları ile birlikte çeşitli haritalar bulunan oyun sürükleyici bir yapıya sahip.

Final Fantasy XV  için henüz  fiyatı hakkında herhangi bir açıklama yapılmadı.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol