FIFA 20 İngiltere Satış Listesinde İlk Sıraya Yerleşti!

FIFA 20 kutulu satışları ile İngiltere'de haftanın en çok satan oyunu oldu.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Electronic Arts’ın 24 Eylül’de piyasaya sürdüğü FIFA 20’den güzel haberler gelmeye devam ediyor. Geçtiğimiz haftalarda İtalya’daki satışları ile satış listelerinde ilk sıraya yerleşen yapım aynı başarıyı İngiltere’de de gösteriyor.

Gerçekçi futbol yapısı ile günümüzde milyonlarca adet kopya satışı gerçekleştiren ve gerçekleştirmeye devam eden FIFA 20 yayınlandığı günden bu yana deli gibi satmaya devam ediyor. İtalya’da haftanın en çok satan oyunu olan FIFA 20 şu sıralar satış rakamları ile İngiltere’de aynı başarıyı göstermeye devam ediyor.

Bugün Altchar’ın yapmış olduğu habere göre FIFA 20 İngiltere’de haftanın en çok satan oyunu olmuş. 5 Ekim’de sona eren hafta itibari ile İngiltere’de kutulu oyun satışlarında FIFA 20 listenin başınayerleşmiş ve en çok satan oyun olmuş. Listenin ikinci sırasında ise Ubisoft’un yeni oyunu Ghost Recon: Breakpoint yer alıyormuş. Ghost Recon: Breakpoint’in 4 Ekim’de lansmana çıktığını da belirtelim.

Listenin üçüncü sırasında ise uzun zamandır beklenen Borderlands 3 yer alıyor. Yapım satış sayıları ile ikinci oyununu ikiye katlamayı başardı.

İngiltere’de haftanın en çok satan oyunları şöyle:

  1. FIFA 20
  2. Tom Clancy’s Ghost Recon: Breakpoint
  3. Borderlands 3
  4. Gears 5
  5. The Legend of Zelda: Link’s Awakening
  6. Ghostbusters: Remastered
  7. Mario Kart 8: Deluxe
  8. Sea of Thieves
  9. Minecraft: Xbox Edition
  10. Forza Horizon 3

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol