FIFA 19 İngiltere’de Zirvede!

FIFA 19 yine satış listesinde lider konumda.

Popüler dünyanın en çok oynanan futbol oyunu olarak bilinen FIFA 19 geçtiğimiz yıl yayınlanmasına rağmen günümüzde satış listelerinde yer almaya devam ediyor. FIFA 20’nin beklendiği şu günlerde FIFA 19 İngiltere’de haftanın en çok satan oldu.

28 Eylül 2019’da lansmana çıkacak olan FIFA 20 şu sıralar merakla bekleniyor. Geçmiş serilerinde yer almayan sokak futbolu modunu da karşımıza çıkaracak olan yapım yeni sürümü ile de futbol konusundaki en gerçekçi simülasyon deneyimi sunacak.

Güncel İngiltere satış listesinde ilk sırada yer alan FIFA 19, Altchar’ın haberine göre Sony PlayStation Store’daki Play of Play Mega satışları sayesinde FIFA 19 ve Days Gone İngiltere satış listesinde ilk iki sırada yer almış.

İndirimli fiyatlar sonrasında İngiltere satış listesinde birbirinden farklı oyunlar yer aldı. Özellikle Days Gone’ın satışları önceki haftaya göre yüzde 35 daha fazla artış gösterdi. FIFA 19’un satışları ise bir önceki haftaya göre yüzde 18 daha fazla artmış. Geçtiğimiz hafta olduğu gibi 3’ncü sırada yine Spider-Man yer almış. Spider-Man’de satışlarını yüzde 45 oranında artırmış.

İngiltere Satış Listesi

1. FIFA 19
2. Days Gone
3. Marvel’s Spider-Man
4. Forza Horizon 4
5. Red Dead Redemption 2
6. Battlefield V
7. PlayStation VR Worlds
8. Anthem
9. Grand Theft Auto V
10. Blood & Truth

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol