FIFA 18

Takip Et
8.9

Çok iyi

7.9

Kullanıcı

FIFA 18 Bugün Erişime Açıldı!

Aylardır beklenen FIFA 18 bugün erişime açıldı. Futbol severler'in yoğun ilgiyle takip ettiği FIFA, PES'i geride bırakacak gibi görünüyor.

Aylardır beklenen ve gündemden bir türlü düşmeyen FIFA 18, nihayet bugün oyun severler’in erişimine açıldı. PES 2018’in yayınlanması ile FIFA 18 merakla beklenir bir hale gelmişti. FIFA 18, PES 2018’i bu yılda geride bırakabilecek mi göreceğiz.

FIFA 18 Bugün Erişime Açıldı 2

Geçtiğimiz haftalarda Konami’nin başarılı yapımları arasında yer alan PES 2018 yayınlanmıştı. PES’in FIFA’dan önce yayınlanması FIFA severleri huzursuz etmişti. PES son yıllarda ki kalitesiz grafikleri nedeniyle FIFA’nın bayağı bir gerisinde kalmıştı. Aslında 2013 serisi ile PES oldukça başarılı bir grafik çizmişti. Ancak 2013 yılından sonra PES grafiklerini geliştirememiş ve gerileme dönemine gitmişti adeta.

İki oyuna da bakacak olursak kaliteli içeriklere ve enfes grafiklere sahip. Ancak PES’te 3 Türk takımının yer alması bizleri de çok üzmüştü. Ülkemizde ki futbol severler tarafından oldukça öfkeyle karşılanmıştı bu haber. PES ülkemiz için bu yönden yetersiz kalırken FIFA’nın Türkiye Futbol Federasyonu ile yaptığı özel anlaşmayla Türk Milli Takımı ve Türk Takımlarını lisanslı olarak içerisinde bulundurması adeta bir bayram havası oluşturmuştu.

FIFA 18 Bugün Erişime Açıldı 3

Türkçe olarak yayınlanan FIFA 18, aylardır merakla bekleniyordu. Beta sürümü ile oyun severler’in karşısına çıkan FIFA tam puan alarak PES’i geride bırakacak gibi görünüyor. Henüz bir şey söylemek için erken ancak FIFA 18 bomba gibi bir çıkış yaparak PES’i mağlup edeceğe benziyor.

Dilerseniz FIFA 18’i buradan indirebilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol