Fear The Wolves

Takip Et
9.3

Mükemmel

7.2

Kullanıcı

Fear The Wolves’ın Erken Erişimi Ertelendi!

Fear The Wolves ertelendi.

Günlerdir Battle Royale oyuncuları tarafından sabırsızlıkla beklenen Fear The Wolves, 18 Temmuz yani bugün erken erişime çıkacaktı. Ancak oyun ertelendi.

Aksiyon ve macera oyuncuları tarafından aylardır takip edilen Fear The Wolves, hayatta kalma oyunları arasına gerçekçi ve farklı bir yapı getirecekti. 18 Temmuz’da Erken Erişim Oyunu olarak karşımıza çıkacak olan yapım, son gelişmeler neticesinde ertelendi. 2019 yılında tam sürüme geçiş yapacak olan oyun, Erken Erişim süresini ertelediği için geliştirici firma beta süresini uzatma kararı aldı. Focus Home Interactive tarafından yayınlanacak olan yapım, 2019 yılında konsol ve bilgisayar platformu için tam sürüm olarak yayınlanacak.

Çok oyunculu olarak oynayabileceğimiz Fear The Wolves, bir kaç hafta sonra Erken Erişim Oyunu olarak oyuncuların karşısına çıkacak. Bu süre zarfında da oyunun kapalı betası uzatılacak. Ayrıca oyunun kapalı betası da bugün içerisinde bir güncelleme alacak. Oyunun Steam sayfasından yapılan açıklama göre oyuncuların geri bildirimleri dikkate alınarak kapalı beta süreci uzatılırken, daha eşsiz bir oyun atmosferi için erken erişim tarihi de ertelenmiş.

Fear The Wolves, bu yaz içerisinde Erken Erişim Oyunu olarak oyun severlere sunulacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>