Fear The Wolves

Takip Et
9.3

Mükemmel

7.2

Kullanıcı


Fear The Wolves’a Yeni Bir Güncelleme Geldi!

Fear The Wolves oyunculara yeni içerikler sunuyor.

Konsol ve bilgisayar platformu için Ağustos ayının sonlarında çıkış yapan Fear The Wolves uzun bir aradan sonra yeni bir güncelleme aldı.

Temmuz ayında çıkış yapması beklenen Fear The Wolves daha sonra ertelenmiş ve 28 Ağustos’ta oyunculara sunulmuştu. Günümüzün en çok oynanan hayatta kalma modunu en gerçekçi şekilde oyunculara sunan yapım, Steam’de beklenen ilgiyi bulamamış görünüyor. Steam’de oyuncu incelemelerine şöyle bir göz attığımızda oyunun karışık olarak nitelendirildiğini görünüyoruz. Vostok Games tarafından geliştirilen yapım, oyuncuların geri bildirimlerini dikkate alarak geliştirmeler yaptı ve geçtiğimiz haftalarda duyurulan güncellemeyi bugün itibari ile erişilebilir yaptı.

Güncelleme ile oyunculara DMR SOK – 94 adlı bir keskin nişancı tüfeği sunuldu. Güncelleme yeniliklerin yanı sıra bir dizi iyileştirme yapıyor. Ayrıca oyuncuların geri bildirimlerinde belirttikleri hatalar da bu güncelleme ile ortadan kaldırılıyor. Küçük eklemelere de sahip olan güncelleme NVIDIA kartları için de entegre edilmiş bir sisteme sahip.

Geliştirilmiş kurt davranışları, yeni bir keskin nişancı tüfeği, yeni bir mekan olan bina çatıları, yeni ilgi alanları, yükleme ekranları vs. güncellemenin getirdiği yeniliklerin başında geliyor. Oyundaki ses efektleri ve daha birçok sorunda güncelleme ile çözüme kavuşturuldu.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol