Fear Effect Sedna 6 Mart’ta Çıkacak

PSX klasiği bir kez daha oyuncuların karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Square Enix Collective ve Sushee bugün yaptıkları duyuruyla Fear Effect’in devam oyunu Fear Effect Sedna’nın 6 Mart 2018 tarihinde çıkış yapacağını duyurdu. Bu duyuruyu kutlamak amacıyla Square Enix tarafından aşağıda izleyebileceğiniz bir fragman da yayınlandı.

Serinin orijinal senaristleri tarafından hikâyesi yazılan Fear Effect Sedna, mitolojik bir dünyaya yolculuğa götürüyor. İzometrik bir bakış açısıyla oynanan oyun, aksiyon, gizlilik ve bulmaca çözme öğelerini bir araya getirirken, animasyonlu ara sahnelere sahip ve yine ilk oyunlardaki gibi klasik ölüm sahneleri mevcut.

Sushee’nin kurucusu Benjamin Anseaume da Fear Effect Sedna’ya dair konuşurken, oyunun hayranlardan büyük ilgi topladığını ve Kickstarter projelerinin son derece başarılı geçtiğini, Square Enix Collective  ve yardımcı yapımcı Forever Entertainment’ın da desteğiyle çıkışa hazırlandıklarını dile getirdi.

Sushee, Fear Effect Sedna’yı çıkardıktan sonra diğer oyun Fear Effect Reinvented üzerinde çalışmaya devam edecek. Serinin orijinal oyunu 18 yıl önce PlayStation 1’e çıkmıştı ve büyük beğeni toplamıştı. Bakalım yeni Fear Effect serisi de ilk oyunlar gibi başarılı olabilecek mi?

Fear Effect Sedna’nın Steam sayfasına buradan ulaşabilir, çıktığı zaman alabilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>