Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Bir Şanslı Kişiye 2.000 TL Değerindeki FC 24 Ultimate Edition Hediye!

Türkiye'nin önde gelen epin platformları arasında yer alan Oyun Alışveriş, bir şanslı kullanıcıya 2.000 TL satış fiyatına sahip olan EA Sports FC 24 Ultimate Edition kodu hediye ediyor. Katılım şartlarını haberimizden öğrenebilirsiniz.

Geçtiğimiz yıl FIFA ile yollarını ayırma kararı alan Electronic Arts, bu seneki futbol oyununu ilk kez EA Sports FC adıyla piyasaya sürdü. Her zamankinden çok daha gerçekçi bir deneyim yaşatan oyun, yeni başlangıca yaraşır nitelikte özellikler sunuyor. Eylül ayında çıkış yapan FC 24‘ün Türkiye fiyatı bir hayli tuzlu. Eğer henüz oyunu satın almadıysanız sizlere güzel bir haberimiz var.

Türkiye’nin önde gelen epin platformları arasında yer alan Oyun Alışveriş, bir şanslı kullanıcısına 2.000 TL değerindeki FC 24 Ultimate Edition‘ı ücretsiz veriyor. Hem PlayStation 4 hem de PlayStation 5 için geçerli olan sürüm, ana oyunun yanı sıra 4.600 FC Points ve 1 Kasım’a kadar geçerli olmak üzere Kurucu Statüsü içeriyor.

Oyun Alışveriş FC 24 Çekilişinin Şartları

Öncelikle kendinize -eğer yoksa- bir Oyun Alışveriş hesabı oluşturmalısınız. Ardından hesap ayarlarından telefon ve mail onayı yapıyorsunuz. Bu husus oldukça önemli zira çekilişe katılmak için doğrulama adımlarını tamamlamış olmanız şart.

Daha sonra bu sayfada yer alan Çekilişe Katıl butonuna tıklayarak şansınızı deneyebilirsiniz. Çekiliş sonuçlandıktan sonra Oyun Alışveriş üyeliğinize özel mesaj ile kazandığınız EA Sports FC 24 Ultimate Edition kodu (PS4 & PS5) iletilecektir.

Son katılım tarihi 30 Kasım 2023.

Herkese iyi şanslar!

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.