Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

FC 24 Prime Gaming Paketi Haaland ve 4 Altın Nadir Oyuncu Veriyor

Amazon'un FC 24 Ultimate Team oyuncularına verdiği ilk Prime Gaming Paketi, kapak yıldızı Erling Haaland'ı 8 maçlığına fırsatı sunuyor.

Ultimate Team oyuncularının dört gözle bekledikleri FC 24 Prime Gaming paketlerinden ilki erişime açıldı. Bilindiği üzere Electronic Arts bu seneki futbol oyunu ile kendi markasına geçiş yaptı. FIFA ile ortaklığını sonlandıran Amerikalı yayıncı, yeni serinin ilk oyununu EA Sports FC 24 adıyla bizlere takdim etti.

Amazon Prime üyeleri, her ay ücretsiz oyunların yanı sıra Ultimate Team paketlerini da alma şansı yakalıyor. Ekim ayının Prime Gaming Paketi, aynı zamanda FC 24 için verilecek paketlerin de ilki olma özelliğini taşıyor. PlayStation, Xbox ve PC’de kullanılabilen ödüller, kadronuzu daha da güçlendirme fırsatı tanıyor.

EA Sports FC 24 Prime Gaming Paketi Yayımlandı

fc 24 prime gaming paket

Amazon’un verdiği ilk Prime Gaming FC 24 paketini, 20 Kasım 2023 Pazartesi gününden önce ücretsiz olarak talep edebilirsiniz. Kapak yıldızı Erling Haaland‘ı 8 maçlığına kiralayarak Ultimate Team kadronuza harika bir takviye yapabilirsiniz.

Norveçli golcünün yanı sıra en az 81+ genel reytinge sahip oyuncu seçimi, 4 Nadir Altın Oyuncu Paketi ve 6 Nadir Sarf Malzemesi de sizleri bekliyor olacak. Bu kartlardan hangi futbolcuların çıkacağını önceden bilemiyorsunuz, ancak şansınızın da yardımıyla paketten sağlam bir oyuncu çıkarabilirsiniz.

Ödüllerin tam listesi şöyle:

  • Haaland’ı 8 Maçlığına Kiralama
  • En Az 81+ OVR ile Oyuncu Seçimi
  • 4 Altın Nadir Oyuncu Paketi
  • 6 Nadir Sarf Malzemesi
prime gaming fc 24

Tüm bu öğeleri almak için Amazon Prime üyesi olmanız gerekiyor. Dilerseniz, bu sayfanın yukarısında yer alan Prime’ı Deneyin düğmesine tıklayarak 30 günlük ücretsiz denemeden yararlanabilirsiniz. Daha sonra Amazon ve EA hesaplarınızı birbirine bağlayabilir ve içeriği alabilirsiniz. Hesabınızı bağlayıp paketi talep ettikten sonra oyunu başlatın ve Ultimate Team modunu seçin.

Ultimate Team moduna yeni olanlardan modun yeni kullanıcı akışına göz atmaları istenecektir. Ultimate Team ana sayfasını açtıktan sonra Mağaza‘ya gidip ardından Paketlerim‘i seçin. Prime Gaming Paketi’niz, Paketlerim bölümünde görüntülenecektir. İçeriğin hesabınıza ulaşması 1 saate kadar sürebilir.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.