Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Prime Gaming’in Yeni FC 24 Paketi Golazo İkon Veriyor

Amazon Prime Gaming servisinin sekizinci FC 24 paketi, Ultimate Team kadronuza bir Golazo İkon'u katmanızı sağlıyor.

Amazon Prime Gaming, aylık ücretsiz oyunların yanı sıra popüler yapımlar için oyun içi hediyeler de veriyor. Bu öğeler, verilen sürede talep edilmesi halinde otomatik olarak kullanıcıların hesaplarına tanımlanıyor. Şu anda EA Sports FC 24 oyuncularının platform üzerinden toplayabilecekleri harika bir paket bulunuyor.

Prime Gaming’in verdiği sekizinci pakette 20 maçlık kiralık bir Golazo İkon yer alıyor. Bunun yanı sıra 8 adet Altın Nadir Oyuncu, 2 adet 81+ oyuncu seçimi ve 12 adet Nadir sarf malzemesi de bulunuyor. Bu pick’lerden hangi oyuncuların çıkacağını önceden bilemiyorsunuz. O anda şansınıza çok iyi bir isim de atılabilir.

Prime Gaming FC 24 Paketi İçin Son Tarih 17 Haziran

fc 24 paketi amazon

Bilgisayar, Xbox One, Xbox Series X|S, PlayStation 4, PlayStation 5 ve Nintendo Switch platformlarında geçerli olan FC 24 paketinin tam içeriği şöyle:

  • 8 x Altın Nadir Oyuncu (Takas edilemez)
  • Minimum 81+ OVR ile 2 x Oyuncu Seçimi (Takas edilemez)
  • 12 x Nadir Sarf Malzemesi
  • 1 adet Golazo İkon (20 oyun için kiralık)

Prime Gaming FC 24 Paketi Nasıl Alınır?

Electronic Arts ve Amazon hesaplarınızı birbirine bağlayıp bu sayfadan içeriği talep ettikten sonra oyunu başlatın ve Ultimate Team moduna girin. UT ana sayfasını açtıktan sonra Mağaza‘ya gidip ardından Paketlerim‘i seçin. Prime Gaming paketi bölümde görüntülenecektir. Aynı işlemi Companion uygulaması üzerinden de yapabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.