Farming Simulator 19: Nasıl İşçi Tutulur?

Farming Simulator 19'da nasıl işçi tutulur ve daha iyi verim alınır?

Yeni nesil çiftçilik oyunu Farming Simulator 19 oyunculara pek çok seçenek sunuyor. Tüm bunları yaparken haliyle biraz da yardıma ihtiyacınız oluyor. İşçiler bu noktada devreye girerken, oyunda Farming Simulator 19’da işçi tutmak da aslında oldukça basit.

Farming Simulator 19’da İşçi Tutma

Oyunda sizin için çalışacak işçileri kiralamak için tek yapmanız gereken şey H tuşuna basmak. Xbox One’da B, PS4’te ise daire tuşlarına basabilirsiniz. Oyunda bir makinenin içinde otururken önce kendinizi işi başlatacağınız yere çevirin ve sonrasında işe alma tuşuna basın. Opsiyone lolarak elbette bu alanda çalışmaya kendiniz de başlayabilir ve sonrasında işçi tutabilirsiniz.

Farming Simulator 19’da işçi tutarken bilmeniz gereken bazı püf noktaları da var:

  • Oyunun sonunda sahada çalışan işçileriniz varsa, bunları oyunu tekrar açtığınızda yeniden düzenlemeyi unutmayın. Çünkü çıkınca otomatik olarak dağılıyorlar.

  • Çalışanlar saatlik ortalama 50-100 dolar kazanıyorlar. Bu kullandıkları makine ve çalışma saatlerine göre (gece veya gündüz) değişiyor.

  • Bir çalışanın yolu başka bir nesne tarafından engelleniyorsa ve çalışmaya devam edemezse, yine de maaşını alacaktır!

  • Yine size ait olan bitişik bir arsa dar bir şeritle ayrıldıysa, işçiler orada da çalışmaya gidebilirler. Dolayısıyla buna dikkat etmenizi öneririz.

  • Aynı anda bir sahada birden fazla kişiyi çalıştırabilirsiniz. Sadece birbirlerine engel olmadıklarına emin olun.

  • Çalışanların hızı makinelerin el verdiği ölçüdedir. Eğer bir makine traktöre bağlıysa ve traktör de çok zayıfsa, hız da haliyle düşecektir. Ayrıca ekipmanın durumu iyi değilse de hız ufak miktarda azalır.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol