Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Far Cry 6 Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu!

Far Cry 6, 4 Ağustos - 7 Ağustos tarihleri arasında oynaması ücretsiz olacak. Bu sınırlı süreli fırsatı kaçırmayın!

Ubisoft, Far Cry 6‘nın bu hafta sonu ücretsiz oynanabileceğini duyurdu. PC oyuncularının tümü, 4 Ağustos – 7 Ağustos tarihleri ​​arasında bu en yeni Far Cry oyununu tamamen ücretsiz bir şekilde indirip oynayabilecek.

Far Cry 6’da oyuncular, günümüz gerilla devriminin adrenalin dolu, kaotik dünyasına dalmış durumda. Oyun kurgusal bir ada olan Yara’da geçiyor; adeta zamanda donup kalmış bir tropik cennet. Anton Castillo, Yara’nın diktatörü olarak, kanlı yöntemlerini dayattığı oğlu Diego ile ulusunu her ne şekilde olursa olsun eski ihtişamına geri döndürmeye kararlı.

Far Cry 6 Üç Gün Boyunca Ücretsiz

Far Cry 6

Oyuncular Dani Rojas rolünü üstlenecek; ulusu özgürleştirmek için gerilla savaşçısı olacak yerel bir Yara vatandaşı. Oyuncular, bir devrimin kalbindeki gerilla savaşının aksiyonuna ve kaosuna tamamen kendini kaptırabilecek. Ek olarak oyuncular, inatçı bir askeri rejime karşı mücadelede benzersiz ve şaşırtıcı yeni silahlar, araçlar ve hayvan yoldaşlarından oluşan bir cephanelik kullanabilecek.

Oyunun, AMD FSR‘nin yanı sıra Işın İzleme yansımalarını ve gölgelerini desteklediğini de belirtelim. Ne yazık ki, aynı zamanda büyük işlemci optimizasyon sorunlarından da muzdarip. Ayrıca bazı korkunç FPS sorunları da hala düzelmiş değil. Bu yüzden özellikle Işın İzleme için güçlü bir sisteminiz olmasını tavsiye ediyoruz.

Tüm bunları bir kenara bırakırsak Far Cry 6’yı bu hafta sonu ücretsiz oynayabileceksiniz! Bunun yanı sıra oyun yüzde 60 indirime de girdi. Eğer oyundan keyif alırsanız, büyük bir indirimle satın alma şansınız da olacak!

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.