Far Cry 5’ten 10 dakikalık Fragman!

Far Cry 5'e ait 10 dakikalık yeni fragman yayınlandı. Oyun hakkında en ince ayrıntıya kadar detay veren video'da oyun oldukça kaliteli grafiklere sahiptir.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Far Cry serisine yeni bir bakış açısı geliyor. Oyun da ilk kez Amerika Birleşik Devletleri‘nin Montana eyaletine girebiliyoruz.  Far Cry serisinde oyuncular özgürlük için savaşırken, aksiyon dolu ve karmaşık  bu dünyada ister tek başına isterlerse de çift kişilik oynayabilecekler.

Yeni gelen fragmanda, grafiklerin kalitesinin üst seviye olması göze çarpan ilk  detaylar arasında. Üç boyutlu grafikleri bulunan Fark Cry 5’te birbirinden farklı onlarca silahta yer alıyor. Oyun içerisinde keskin nişancı tüfeği ile uzaktan atışlar yapabilmekte mümkün.

Oyuncular Far Cry 5’te Montana eyaletine bulunan Hope County’de yeni bir şerif yardımcısı olarak oyuna başlayacaklar. Oldukça suça meyilli bu eyalette, suç oranını düşürmeli ve adaleti yeniden tesis etmelisiniz.

Far Cry 5’e gelen yenilikler arasında oyuncular uçakta kullanabilecekler.  Oyuncular, oyun içerisinde kült güçlerini etkisiz hale getirebilmek için hava saldırılarına katılabilir ve hava savaşlarının tadına da bakabilirler.  Oyuncular Far Cry 5’te kült güçlerinin arazilerde ve ormanlarda izini sürerken Amerikan arabaları, kamyonlar, ve ATV’ler gibi araçlarıda kullanabilecekler.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol