Fallout’un Görünüşe Göre TV Dizisi Başlıyor

Bethesda, resmi sitesinde yayınladığı yeni bir duyuruda Fallout'un bir TV Dizisine dönüşeceğini duyurdu. Dizi Kilter Films tarafından yapılacak ve muhtemelen Amazon Prime Video'da yayınlanacak.

Bethesda, Fallout hayranlarının, ikonik Fallout dünyasında bir dizi oluşturmak için Kilter Films ve Amazon ile bir ortaklık içerisine girdiklerine dair bilgiler buldular. Bilgi resmi olarak Bethesda’nın resmi internet sitesi üzerinden yayınlandı.

Falloutun Görünüşe Göre TV Dizisi Başlıyor

Fallout, 20 yılı aşkın bir süredir var olan ve video oyunlarının yanı sıra çeşitli ortamlara adaptasyonlar görmüş bir markadır. Bununla birlikte, denemenin eksikliği için olmasa da, evreninde hiçbir zaman resmi bir canlı aksiyon ürünü olmamıştır.

Interplay şirketi, 2000 yılının başında bir film yapmak istiyordu ancak bu plan daha sonra birkaç sebepten dolayı dağıldı. Bethesda daha sonra 2009 yılında bir Fallout filmi yapmaya ilgi duyduğunu ifade etti, ancak bundan da bir şey çıkmayınca Bethesda, 2016 yılında film yapma fikrinden vazgeçtiğini belirtti.

Bethesda’nın en son yaptığı açıklamanın üzerinen tam 4 yıl geçti ve resmi açıklamaya göre, yaklaşan TV dizisinin yapımını Jonathan Nolan ve Lisa Joy’un sahibi olduğu Kilter Films tarafından yapılacak. Dizi, muhtemelen bu seri için en iyi platform olan Amazon Prime Video için yapılacak.

Duyuruda çok fazla detay açıklanmadı. Yapılan duyurunun tamamına buradan erişlebilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol