Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Fallout Dizisinden İlk Görseller Geldi

Diziden ilk görseller geldi ve dizinin baş yapımcısı olan Todd Howard, bu projenin resmi olarak Fallout hikâyesinin bir parçası olacağını doğruladı.

Amazon Prime Video’nun Fallout dizisi gelecek yılın Nisan ayında gösterime girecek ve çekimleri tamamlanan diziden ilk görseller geldi. Dizinin iddialı prodüksiyonunu ve yüksek bütçesini gözler önüne seren yeni görsellerin yanı sıra dizi ile ilgili yeni ayrıntılar da ortaya çıktı. Bethesda Game Studios’tan Todd Howard, dizinin oyunlarla bağlantılı bir “kanon” olacağını doğruladı.

Todd Howard, “Dizide olup bitenleri kanon olarak görüyoruz. Başka birinin çalışmanıza bakıp onu bir şekilde tercüme etmesi gerçekten harika. Buna bir oyunmuş gibi davranın.” ifadelerini kullandı. Howard ayrıca serinin, birincil ilham kaynağı olarak herhangi bir oyundan ziyade, Fallout evreninde geçen tamamen orijinal bir hikaye inşa edildiğinin de altını çizdi.

Fallout Dizisinin Görselleri Yayımlandı

Fallout Dizisinden İlk Görseller Geldi

İlginç bir şekilde ikonik Vault Boy’un sadece dizide yer almakla kalmayıp aynı zamanda bir başlangıç hikayesine de sahip olacağı doğrulandı. Howard, “Bu gerçekten akıllıca bir fikirdi” dedi ancak tahmin edebileceğiniz gibi başka ayrıntı vermedi. Popüler oyun serisinin tüm afişlerinde yer alan ve seriyle adeta eş anlamlı hale gelen Vault Boy‘un hikayesini de öğrenmiş olacağız.

Fallout dizisi, Westworld’den sorumlu ikili olan yürütücü yapımcı Jonathan Nolan ve Lisa Joy tarafından yönetildi. Nolan ve Joy, Person of Interest ve The Peripheral gibi efsane sayılabilecek yapımlardan da sorumlu oldukları için diziye yönelik beklenti çok yüksek.

Fallout dizisinin ilk bölümü 12 Nisan‘da Amazon Prime Video‘da yayımlanacak. Dizi için yayımlanan görsellerinin tamamına aşağıdaki X gönderisinden ulaşabilirsiniz:

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.