Fallout 76’nın İlk Sezonu Yakında Başlıyor

Uzun zamandır beklenen Fallout 76'nın yeni sezonu nihayet bugün yayınlanacak olan yeni güncelleme ile birlikte yayınlanmış olacak. Fallout 76'nın ilk sezonu ne zaman gelecek ?

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Uzun zamandır oyuncular Fallout 76‘nın diğer online oynanabilen oyunlarda olduğu gibi sezon sisteminin gelip gelmeyeceğini merak ederken bugün Bethesda, Fallout 76’nın ilk sezonunun çıkış tarihini ve süresi boyunca gelecek olan içeriği açıkladı.

Bethesda’nın açıklamasının ardından Fallout 76’nın ilk sezonunun adı The Legendary Run olarak duyuruldu. Update 20 başlığı altında gelecek olan güncelleme ile birlikte yayınlanan ilk sezonda çeşitli içerikler ile birlikte Eylül 2020 ortasına kadar bir çok ödülün sahibi olabilecek.

Oyuncuların çoğunun beklediği gibi, satın almanız ve işlemeye hazır olmanız koşuluyla, sezonun çeşitli ödülleri içeren kendi geçişi olacaktır. Ödüllerden bazıları kozmetik, diğerleri ise deneyim kazanımlarını artıran veya cephaneyi dönüştüren sarf malzemeleri olacak. Cephane dönüştürücü, oyuncuların ihtiyaç duydukları mühimmatın yanmakta olan tipiyle değiştirmesine izin vereceğinden çok kullanışlı bir araç gibi geliyor.

Bu yeni sezon ile birlikte haftalık ve günlük görevlerde değişmiş olacak. Zorluk dereceleri ile birlikte oyuncular daha fazla ödül ve daha fazla deneyim kazanabilecekler.

Son olarak Fallout 76’nın ilk sezonu bugün gelecek olan güncelleme ile birlikte yayınlanmış olacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol