Fallout 76’nın Dev Güncellemesi Bu Ay Çıkacak!

Fallout 76 yeni içerikler ile daha zengin bir yapıya kavuşacak.

2018’in en çok merak edilen oyunlarından birisi olarak defalarca kez gündemde kendine yer bulan Fallout 76 14 Kasım’da yayınlanmıştı.

Konsol ve bilgisayar platformunda oynanan Fallout 76 aksiyon rol yapma oyunları arasında hızla yükselişe geçmiş ancak satış rakamları ile tam olarak isteneni verememişti. Yayınlanmasından sonra hatalara yönelik çeşitli güncellemeler alan yapım, geçtiğimiz ay dev bir güncelleme alacağı yönünde haberler ile gündeme gelmişti. Bethasda tarafından yapılan açıklamaya göre Ocak 2019 içerisinde oyuna dev bir güncelleme gelecek ve oyunculara yeni bir mod sunulacakmış.

Bugün Altchar’ın yapmış olduğu habere de göz atacak olursak Fallout 76’ya yeni bir güncelleme geleceğinden söz ediliyor. Güncelleme ile oyun içerisine yeni görevler, günlük etkinlikler, kasa açılışları, yeni ek içerikler ve yeni bir PvP modu oyuna gelecekmiş. Oyuna gelecek olan Vending ile oyuncular artık eşyalarını diğer oyunculara satabilecek ve yeni eşyalar satın alabilecekler. Oyuncular bu sayede oyun içi para kazanmak için ihtiyaç duymadıkları şeylerden kurtulabilecekler.

Oyuna gelecek olan PvP modu hakkında da şuan için herhangi bir bilgi yer almıyor. Bethesda yeni moda dair detaylı bilgi vermedi. Ancak yeni modun rekabeti artıracağını tahmin etmek zor olmasa gerek. Yeni mod ile oyuncular oyun deneyimleri hakkında seçim yapabilecekler.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol