Fallout 76, Önce Betaya Çıkacak!

Fallout 76 yayınlanmadan önce betaya çıkacak.

Çeşitli sızıntılar ile internet dünyasında yayılan Fallout 76, geçtiğimiz günlerde düzenlenen E3 2018’de de oyuncuların karşısına çıktı.

Bethesda’nın bombalarından birisi olarak karşımıza çıkan Fallout 76, 14 Kasım 2018’de PlayStation 4, Xbox One ve PC platformu oyuncularına sunulacak. Fallout serisinin sonuncusu olarak karşımıza çıkacak olan Fallout 76, internete sızan bilgiler ile ortaya çıktı. Bethesda önceleri yeni bir Fallout oyunu geliştirdiğini inkar etmiş ve daha sonra ise yeni oyunu Fallout 76 olarak duyurmuştu. 14 Kasım’da PlayStation 4, Xbox One ve PC platformuna çıkış yapacak olan oyun, önce oyuncuların karşısına beta sürümü ile çıkış yapacak.

Oyunun betası PlayStation 4 ve PC platformunda geçerli olacak. Oyunun betasında ne tür içerikler yer alacak bilinmiyor. İlerleyen zamanlarda beta içeriği hakkında detaylı bilgi oyunun resmi web sitesi üzerinden duyurulacak. E3 2018’de oldukça beğeni toplayan oyun, aksiyon bakımından beklenenden fazlasını oyunculara sunacak. Serinin en çok merak edilen oyunu olacak olan yapım, yeni sürümünde daha zengin bir içerik ile karşımıza çıkacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>