Fallout 76 Nadir Silahlar Nasıl Bulunur?

Fallout 76'daki nadir silahları nerede bulabilirsiniz?

Fallout 76’da da özel silahları alırken Fallout 4’teki aynı kural işliyor. Ne zaman efsanevi bir düşman öldürürseniz, özel bir silahla ödüllendiriliyorsunuz. Fakat maalesef bu silahlar her zaman sizin için en iyi seçenek olmuyor ve şanssızsanız üzerinde mod da yer almıyor. Biz de Fallout 76’da bulabileceğiniz en nadir silahları listeledik.

Fallout 76 Nadir Silahlar Rehberi

50. Cal Machine Gun

Diğer FPS’lerde karşınıza çıkan bu standart LMG silahı düşmanları uzaktan öldürmekte çok iyi değil fakat bir kere yakınlarına geldiğinizde ve yeteri kadar merminiz varsa, daha iyisini bulamazsınız. Atış başına 20 hasar veriyor ve tam bir ölüm makinesi.

50. Cal Machine Gun’ın neredeyse her sefer çıktığı tek bir yer var. Bunun için Grafton’a gidin, sonra kuzeydoğuya Clarksburg Shooting Club’a dönün. Güneydoğudan ana yolu izleyin ve karşınıza arkasında kum torbaları olan bir kamyonet çıkacak. 50 kalibrelik makineli tüfeğiniz de burada sizi bekliyor.

Guitar Sword

Eğer çok özel ve güçlü bir yakın dövüş silahı arıyorsanız, Guitar Sword sizin için en iyisi olacaktır. Oyundaki en güçlü altıncı yakın dövüş silahı ve her seferinde 45 hasar veriyor.

Guitar Sword’u bulmak için Vault 76’dan çıkın ve doğrudan doğudan North Kanawha Lookout’u bulana kadar ilerleyin. Düşük seviye süper mutantları temizledikten sonra güneyden kabini arayın. Kabinin diğer tarafında kılıcı bulacaksınız.

Alien Blaster

Alien Blaster bütün modern Fallout oyunlarında yer alan bir silahtı. Aşırı güçlü olmasa da nadir bulunan bir silah ve bu onu değerli kılıyor. Ateş başına 15 hasar veriyor fakat Alien Blaster Rounds mermilerini kullanıyor. Bunları da West Virginia’da bulmak neredeyse imkansız.

Alien Blaster’ı almak için Toxic Vllay arkasından kuzeye doğru gidin. 50 Cal Machine Gun ile Philippi Battlefield Cemetery arasında zehirli gölün ortasında silahı bulacaksınız. Eğer bulamazsanız Graninger Farm’ın güneybatısına bakın ve doğrudan haritadaki kelebeğin batısına ilerleyin.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol