Fallout 76 – Fallout Worlds Güncellemesi Yayınlandı

Fallout 76 için bugün mevcut olan en son ücretsiz güncelleme, oyunun kurallarını belirleyebileceğimiz genel ve özel dünyaları tanıttı. Ayrıca Fallout Worlds güncellemesi oyunun içeriğini genişletti ve Sezon 5'i iki hafta uzattı.

Bethesda Softworks tarafından açıklanan güncelleme bugün yayınlandı. Fallout 76 için herkese açık ve özel dünyalar şeklinde yeni oyun haritalarımızı oluşturabileceğimiz Fallout Worlds, oyuna eklendi.

Fallout 76 - Fallout Worlds

Fallout Worlds ile Neler Yapılacak?

Herkese açık sunucular, oyuna tüm oyuncuların erişebileceği, geliştirici tarafından tasarlanmış sunucular olacak. Herkese açık dünyalar periyodik olarak dönecek ve ilki C.A.M.P. kısıtlamalarını azaltan, haritadaki tüm konumları ortaya çıkaran ve PvP’yi devre dışı bırakan Happy Builder sunucusu olacak. Diğer herkese açık sunucularda farklı özellikler de olacak. Örneğin High Risk isimli sunucu, hızlı seyahati yasaklayacak ve diğer oyuncuları öldürme ödüllerini artıracak.

Fallout Worlds‘ün bir parçası olarak Fallout 1st aboneleri, kendi özel dünyalarını oluşturabilecek ve kendi kurallarını koyabilecek. Ayrıca Bethesda, karakterlerimizin sorunsuz ilerlemesi için ilginç bir çözüme sahip. Farklı deneyimler sunan modları kullanmak istersek, oyun, yeni dünyalara katılabileceğimiz karakterlerimizin kopyalarını oluşturacak. Fallout Worlds’de bu tür beş klon dünyaya sahip olabileceğiz.

Fallout 76 Son Güncellemesi ile Neler Değişti?

Güncelleme ayrıca Daily Operations içeriğini de genişletti. Artık daha fazla ödül, rakip ve bazı görevlerde artan zorluk seviyesi ile karşılaşacağız. Ayrıca Fallout 76, şimdi açılmış olan Vault 51 dahil olmak üzere yeni konumları da içerecek.

Fallout Worlds’ün yayınlanmasının ardından Bethesda, Nuclear Winter modunu kaldırdı. Modda maç oynayan kullanıcılar, ilerlemelerine göre değişen miktarlarda rozetler ve ödüller alacak.

Bethesda Softworks, 5. sezonun tüm zorluklarını tamamlayamayan oyuncular için ödül kazanmak için iki hafta ekledi. Mevcut sezonu uzatma kararı, bazı kullanıcılarda meydana gelen ve onların sezonluk geçiş kapsamında sunulan eşyaları düzgün bir şekilde almalarını engelleyen bildirilen teknik sorunların bir sonucu olarak alındı.

Fallout Worlds güncellemesi PC, PlayStation ve Xbox’ta mevcut. Platforma bağlı olarak, değişen miktarda disk alanı kaplayacak:

  • Bethesda.net: 15,3 GB
  • Microsoft Mağazası: 23,3 GB
  • Steam: 16.1 GB
  • PlayStation: 22,8 GB
  • Xbox: 23,3 GB
Avatar of Mert Doğan
Ege Üniversitesi Reklamcılık bölümünde okuyan ve oyun sektörüne yıllardan beri yoğun ilgi duyan Mert, 1 yıldır Turkmmo'da içerik üretiyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol