Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Fallout 3 Epic Games Store’da Ücretsiz Oluyor!

Steam'de 179 liraya satılan Fallout 3 Game of the Year Edition, 20 - 27 Ekim tarihleri arasında Epic Games Store'da ücretsiz dağıtılacak.

Önümüzdeki hafta Epic Games ücretsiz oyunlar listesine dev bir yapım eklenecek. Perşembe günü Darkwood ve ToeJam & Earl: Back in the Groove!’u erişime açan mağaza, 20 – 27 Ekim arasında Fallout 3: Game of the Year Edition‘ı bedava verecek. Steam’de 179 TL’ye satılan Bethesda klasiği, söz konusu tarihlerde Epic Store üzerinden tek kuruş ödenmeden alınabilecek.

Bu arada aynı tarihlerde Shiro Games’in beğeni toplayan indie’si Evoland Legendary Edition da ücretsiz olacak. Şubat 2019’da çıkış yapan 2D rol yapma oyunu, Steam’de 31 liraya satılıyor. Fakat oyuncuların asıl bekleyecekleri elbette Fallout 3 olacaktır. İlk kez piyasaya sürüldüğü 2008 yılında ortalığı kasıp kavuran kıyamet sonrası açık dünya oyunu, sürükleyici hikayesi ve nişancı mekanikleriyle büyük bir beğeni toplamıştı.

Fallout 3 Epic Games’te Bedava Dağıtılacak!

fallout 3 epic games store

Game of the Year Edition ise bu eşsiz deneyimi bambaşka bir noktaya taşıyor. Operation: Anchorage, The Pitt, Broken Steel, Point Lookout ve Mothership Zeta dahil olmak üzere Fallout 3 DLC’lerinin beşini de içeren özel sürüm, her anı hayatta kalma mücadelesiyle geçen hayranlık uyandırıcı bir apokaliptik macera yaşatıyor.

Eğer kült serinin bu halkasını deneyimleme şansınız olmadıysa, Fallout 3 Epic Games Store‘da ücretsiz olduğunda mutlaka almanızı tavsiye ederiz.

Fallout 3 Sistem Gereksinimleri Nasıl?

fallout 3 sistem gereksinimleri

Peki, Fallout 3 sistem gereksinimleri neler? Oyunu çalıştırmak için en düşük 2.4 Ghz Intel Pentium 4 veya eşdeğeri bir işlemciye, NVIDIA 6800 veya ATI X850 ekran kartına, 1GB RAM’e ve 7GB depolama alanına ihtiyacınız var. Önerilen donanımlara baktığımızda ise Intel Core 2 Duo işlemci, 2GB RAM ve NVIDIA 8800 serisi / ATI 3800 serisi grafik birimini görüyoruz.

Fallout 3 Epic Games Store’da 20 – 27 Ekim‘de ücretsiz dağıtılacak. Oyun bedava olduğunda sizleri yeniden haberdar edeceğiz, ancak her ihtimale karşı bu tarihleri bir yerlere not etmenizi öneririz! Bu arada kült serinin son oyunu olan Fallout 76’nın Prime Gaming ekim oyunları arasında yer aldığı bilgisini de araya sıkıştıralım.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

1 Yorum

  1. Meyveli Yumurta RE

    8 gb oyun 46 gb. Meğerse oyunun 5 ayrı dilli versiyonunu indiriyomuş.

    0
    0
    Cevap

Yorum Yaz

Email adresiniz yayınlanmayacak.

Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.