Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Fall Guys’da Teklif Savaşları Sona Erdi

Fall Guys: Ultimate Knockout'un geliştiricisi olan Mediatonic başlattığı yardım kampanyası ile Special Effect kurumuna 1 milyon dolar bağışladı.

Yaklaşık iki hafta önce Fall Guys: Ultimate Knockout‘un geliştiricisi Mediatonic, markaları veya kişilerin kendi özel olarak tasarlanmış kostümlerini oyuna eklemesi için bir teklif süreci başlatmıştı ve bu süreç bugün itibariyle sona erdi. Verilen tekliflerin toplam geliri video oyun yardım kuruluşu olan Special Effect’e bağışlanacak. Teklif sürecine Warframe gibi büyük oyun şirketlerinin katılımı gerçekleşirken şimdi bir kazanan var.

Fall Guysda Teklif Savaslari Sona Erdi

Toplamda 1 milyon Dolarlık (744.000 euro) birleşik teklif, oyuna kendi kostüm tasarımlarını ekleyecek olan Tyler “Ninja” Blevins, Jimmy “MrBeast” Donaldson, G2 Esports ve Aim Lab‘den geliyor. Buna ek olarak, bu dörtlü, Special Effect için daha da fazla para toplamak için yakında bir yardım yayınına ev sahipliği yapacaklarını duyurdu. Buna ek olarak, kazanan kişilerin özel olarak tasarlanmış olan kostümleri aynı zamanda Fall Guys: Ultimate Knockout’a eklenecek.

Special Effect, video oyunlarını fiziksel engelli kişiler için erişilebilir hale getirmeye adanmış bir yardım kuruluşudur ve her bireyin ihtiyaçlarına göre uyarlanmış özel controller üretiyor. Kısa süre önce hayır kurumu, sekiz yaşındaki Theo için özel olarak yapılmış olan controller ile Fall Guys oynadığı bir video yayınlamıştı.

Special Effect şirketi Twitter üzerinden bağışta bulunan şirket ve kişiler teşekkürlerini iletti ve Fall Guys’ın katkısının bulunduğu yardım katkısı ile birlikte zihinsel engelli çocuklar için daha fazla çalışmaya devam edeceklerini belirtti.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.