Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Fall Guys PC’de 10 Milyon Kopya Sattı

Fall Guys: Ultimate Knockout çıkış yaptığı tarihten bugüne kadar yalnızca PC'de 10 milyondan fazla satmayı başardı.

Çıkış yaptığı tarihten itibaren hem Steam‘de hem de diğer platformlarda oldukça popüler olan Fall Guys: Ultimate Knockout‘ın güncel satış rakamları açıklandı. Oyun şimdiye kadar sadece PC’de 10 milyondan fazla sattı.

“Unity tarafından desteklenen en büyük 3. çeyrek oyun gişe rekorları kıran oyunlar” başlığı altında yapılan açıklama, Fall Guys’ın yalnızca Steam’de piyasaya sürüldüğünden bu yana satış rakamlarını gün geçtikçe daha da çok arttırdığı görülüyor. Oyun için yapılan ilk satış rakamı açıklamasında, piyasaya sürülmesinin ardından yalnızca 3 hafta sonra 3 milyon kopya satmayı başarmıştı.

Fall Guys PCde 10 Milyon Kopya Satti

Fall Guys’ın bu başarısı özellikle oyunun mekanikleri ve Twitch, YouTube gibi mecralarda hakkında çeşitli içerikler hazırlanması nedeniyle oldukça popüler oldu. İlk çıkış yaptığı dönemde en çok oynanan ve izlenen oyunların arasında yer alan Fall Guys’ın izlenme sayıları belirli bir sürenin ardından yavaş yavaş düşmeye başlasa da oyunun geliştiricisi olan Mediatonic duyurduğu ve oyuna getirdiği yeni içerikler ile birlikte yeniden oyuncuların ilgisini çekmeyi başardı.

Fall Guys’ın resmi Twitter hesabı en son paylaştığı gönderi ile birlikte oyunun hala canlı ve diri olduğunu vurguluyor. Sezon 2’nin oyuna dahil edilmesinin ardından geliştirici şimdi de kolları Sezon 3 için sıvamış durumda.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.