Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Fall Guys Mobile Geliyor

Son günlerin en çok oynanan oyunlarından birisi olan ve Battle Royale oyun türüne farklı bir bakış açısı getiren Fall Guys oyunu mobil platformlara geliyor.

Bu yılın büyük çıkış yapan oyunu Fall Guys yakında mobil cihazlara geliyor.

fall guys mobile geliyor 2

Son günlerde en çok oynanan oyunlar arasında yer alan Fall Guys oyunu kısa süre içerisinde mobil cihazlara geliyor. Çin merkezli eğlence şirketi olan Bilibili, oyunun mobil sürümünün Çin dağıtımı için anlaşma sağlandığını duyurdu. Bu anlaşma ile birlikte oyunun mobil platformlara da geleceği resmen doğrulandı.

Fall Guys oyununun mobil sürümü şimdilik sadece Çin için doğrulandı. Diğer ülkelerde ise oyunun yapımcısı olan Devolver Digital ya da MediaTonic tarafından bir açıklama yapılmadı. Oyunun Çin pazarında çıkmasıyla birlikte kısa süre içerisinde diğer ülkelere de geleceği düşünülüyor.

Fall Guys : Ultimate Knockout oyunu 4 Ağustos tarihinde PC ve PlayStation 4 platformları için yayınlanmıştı. Fall Guys oyunu çıkışının ardından özellikle PC platformunda büyük bir popülariteye ulaştı ve çıktığı ilk gün 1.5 milyon kişi tarafından oynandı. Oyun geride bıraktığımız üç haftada ise popülerliğini iyice arttırdı. Steam platformunda her gün yeni bir oyuncu rekoru kıran oyun ayrıca Twitch platformunda da izlenme sayılarını arttırmayı sürdürüyor.

Son günlerin popüler oyun türü olan Battle Royale oyun türüne farklı bir bakış açısı kazandıran oyun sahip olduğu canlı renkleri, şiddet içermeyen ve basit mekanikleri ile dikkat çekiyor. Fall Guys oyununda bir tura 60 oyuncu ile başlanıyor ve oyuncular farklı oyun türlerine ilerliyor. Bu ilerleme sırasında oyuncular eleniyor. Bir turda 4 – 5 farklı oyun oynanırken, hayatta kalmayı başaran son kişi oyunu kazanıyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.