F1 2018 Ağustos Ayında Çıkacak

Codemasters'ın yeni yarış oyunu F1 2018 için tarih belirlendi.

Codemasters bugün yaptığı duyuruyla Formula 1 temalı oyunu F1 2018’in çıkış tarihini açıkladı. 2018 FIA Formula One World Championship’in resmi oynu olan F1 2018, önümüzdeki Ağustos ayının 24’ünde satışa çıkacak. Geliştirici ekip aynı zamanda oyunun logosunu ve kariyer moduyla ilgili bazı ufak ayrıntıları da paylaştı.

Codemasters’ın F1 Marka Müdürü Paul Jeal da konuyla ilgili açıklamalarda bulunurken, F1 2017’nin geçen sene oldukça beğenildiğini ve bu yüzden de yeni oyunu hazırlarken heyecanlı olduklarını dile getirdi. Son birkaç yılda hayranlarının beklentilerini daha iyi anlamaya başladıklarını vurgulayan Paul Jeal, insanların ne istediğini bildiklerini ve buna göre hareket ettiklerini aktardı.

Codemasters F1 2018’le ilgili ufak ayrıntılar da paylaşırken, Career – Kariyer modunun daha da geliştirildiğini ifade etti. Oyun bu sefer daha ayrıntılı, derinlemesine bir F1 kariyeri imkanı sunacak ve oyuncuları sürükleyecek. Aynı zamanda oyunda bu sefer daha çok klasik araç yer alacak.

Codemasters F1 2018 ile ilgili ayrıntıları yakında açıklayacağının da sözünü verdi. Şimdi ise elimizden gelen tek şey bekleyip görmek. Bakalım yeni oyunda bizi neler bekliyor?

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>