Yerçekimine Meydan Okuyan Oyun Exo One Steam’de Yayınlandı

2021'in en dikkat çeken oyunlarından biri olan Exo One, çıkışını gerçekleştirdi. Exbleative tarafından geliştirilen simülasyon oyununda, uzay ve zamanda gezegenler arası yolculuk yapıyorsunuz.

Exbleative tarafından geliştirilen ve yayınlanan uçuş oyunu Exo One, Steam’de yayınlandı. Büyüleyici manzaralar eşliğinde uzay ve zamanda yolculuk yaptığınız yapım, kendinizi bir Christopher Nolan filminde gibi hissetmenizi sağlıyor. Yalnızca uzay uçuşunu simüle ettiğiniz bir oyun olmayan Exo One, aynı zamanda sizi içine çeken gizemli bir hikayeye de sahip.

Fakat oyuna dair asıl etkileyici olan, muhteşem bilim kurgu havası ve size verdiği keyif. Kaynayan bulut formasyonlarının içindeki termal akıntılarla yukarıya çıkacağınız, tepelerden sarsıntılı bir şekilde aşağıya ineceğiniz ve dağların tepelerinden yükseklere kendinizi fırlatacağınız bu sırada ufukta her zaman parlayan mavi bir ışıkla gezintiye gezintiye çıkıyorsunuz.

Exo One çıkış yaptı

Canlı bir atmosfer, harika görseller ve başka bir dünyadanmış gibi hissettiren ses efektleri elektro gitarın harika tınılarıyla buluşuyor. Bütün uzay sistemini, gizemli ve ıssız uzaylı arazilerini daha önce deneyimlemediğiniz bir şekilde uçtan uca geziyorsunuz. Yer çekimi ve momentumu kullanarak muazzam hızlara ve erişilemeyecek yüksekliklere erişiyorsunuz.

Bugün itibarıyla Steam‘de yayınlanan Exo One, 25 Kasım’a kadar yüzde 10 indirimle 31,50 TL‘ye satılacak. Eğer konsolda ve PC’de Xbox Game Pass üyeliğiniz varsa oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz.

Exo One Fragmanı:

1993 yılında Ankara’da doğdu. Ege Üniversitesi Gazetecilik bölümünden 2017 yılında mezun oldu. Aynı yıl, Tamindir'de içerik editörlüğü yapmaya başladı. Burada geçirdiği 2 yılın ardından Webtekno’da 1 yıl editörlük yaptı. Şimdi yoluna Turkmmo'da devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol