Everspace 2 Epic Store’a Özel Olmayacak!

Everspace 2 hem Epic Store'da hem de Steam'de yer alacak.

Haziran ayında düzenlenen Gamescom 2019’da duyurulan Everspace 2 aksiyon ve uzay oyunu olarak lansmana çıkacak. 2021 yılında PlayStation 4, Xbox One ve PC platformu için yayınlanacak olan yapım Epic Store’a özel olmayacakmış.

Rockfish Games tarafından geliştirilen ve 2021 yılında yayınlanması planlanan Everspace 2 oyuncuları evrenin ücra köşelerine götürecek. Tek oyunculu bir oynanış yapısına sahip olacak olan oyunda benzersiz uzay araçlarını kullanma deneyimi de yaşayacağız. Hikâye tabanlı olarak uzaylılara karşı mücadele edeceğimiz yapımda klasik bir RPG oynanışı bizleri bekliyor olacak.

İnsanlık için keşifler yapacağımız oyunda sırlarla ve tehlikelerle dolu bir yolculuğa çıkacağız. Heyecan verici hikâyesi ile her kesimden oyuncunun beğenisini kazanacak olan oyun bugün Epic Store ile gündeme geldi.

GamingBolt’un haberi ile edindiğimiz bilgilere göre Everspace 2 Epic Store’a özel olmayacakmış. Bilindiği üzere yeni oyunlar ile anlaşmalar yaparak 1 yıl boyunca bünyesinde satılmasını sağlayan Epic Store, Everspace 2 için böyle bir durum planlamıyormuş. Daha doğrusu Rockfish Games oyunun Steam’de de yayınlanacağı da belirtmiş.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol