Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

ETS 2 1.49 Güncellemesi Yayımlandı

ETS 2 için 1.49 güncellemesi yayımlandı. Artık ikinci el araç satın alımı yapılabilecek.

ETS 2 düzenli olarak geliştirilmeye devam ediyor bu yüzden zamanla yeni özellikler sunan DLC’ler ve yamalar yayınlanıyor. Oyun, görsel efektlere odaklanan ve hayranların beklediği özellikleri ekleyen 1.49 numaralı güncellemeyi yayınladı. Şu ana kadar 1.49 güncellemesi açık beta olarak mevcuttu ancak artık tüm oyuncular bu güncellemeye erişebiliyor.

Güncellemenin ana odak noktası grafikler. Hava efektlerinin gözle görülür derecede daha iyi görünmesini sağlayan, HDR sürümünü alan skybox’lar iyileştirildi. Bu, gök gürültülü fırtınalarda şimşek çakması nedeniyle gökyüzünün aydınlandığı durumlarda daha net bir biçimde fark edilecek. Oyuna eklenen SCS Software ayrıca gece yolculuğu sırasında daha güzel bir ay görmeyi mümkün hale getirecek.

ETS 2’de İkinci El Araç Alımı Yapılabilecek

ETS 2 1.49

Hayranlar ayrıca uzun zamandır beklenen, daha ucuz olan ancak zaten bir miktar kilometreye sahip olan kullanılmış ikinci el ürünleri satın alma seçeneğine de sahip oldu. Yine de ikinci el kullanımı, diğer şeylerin yanı sıra teslimattan sonraki nihai derecelendirmeyi de etkiliyor. Ayrıca, yalnızca aracın tamamen onarılmasıyla hafifletilebilecek, kalıcı aşınma ve yıpranma da dahil olmak üzere hasarlarla ilgili değişiklikler de getirildi.

Bu daha pahalı bir prosedür ancak kamyonu ve otobüsleri eski durumuna döndürmenin tek yolu onarmadan geçiyor. Bir eylemi tetiklemek için tasarlanmış düğme kombinasyonları eklememize olanak tanıyan tuş değiştiriciler de oyuna eklendi. ETS 2’de eskiden önce motoru çalıştırmak için “G” gibi tek bir tuşa basılması gerekiyordu. Artık hiçbir şey Shift+G gibi bir kombinasyon girmenizi engellemiyor. 1.49 güncellemesinde sunulan değişikliklerin tam listesini burada bulabilirsiniz. American Truck Simulator için de 1.49 güncellemesi hala açık beta aşamasında ancak muhtemelen yakında resmi olarak yayınlanacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.