out of reach

Ouy of Reach’in 11. bölümünde bronz çağına geçiş yapıyoruz. daha çok çağ atlamamız gerekiyor ama olsun buda bir gelişme.

Out of Reach’de hergün başka bir şey öğrenmeye devam ediyoruz. Bu bölümde Evimizi upgrade ediyoruz. Ceren’in eğlenceli anlatımı ile Ev Upgrade’li Out of Reach sizlerle.

Out of Reach serimizin 6. bölümünde balık tutma ve ayakkabı yapmayta çalışıyoruz. Buna ek olarak hayvan öldürmeye ve hide toplamaya devam ediyoruz. Ayrıca ev inşasına da hız kesmeden devam ediyoruz! Keyifli seyirler.

Out of Reach’in 5. bölümünde avcı olmaya karar veriyoruz. okumuzu ve yayımızı yapıyoruz ve başlıyoruz hayvan aramaya. Hep beraber izleyelim.

Bu bölümümüzde evimizi büyütme kararı alıyoruz. Enine büyüyeceğimize dikine büyümeye karar veriyor ve dublex ev yapma işlerine giriyoruz. Hep beraber izleyelim.

Halat ve Baltamızı yapmaya çalıştığımız videoda dediğimiz tek bir şey var. Hep bir adım daha ileri gitmek. Hep beraber izliyoruz.

Out of Reach serimizin 11. Bölümü yayınlandı!   Bir türlü bronz çağına geçemediğimiz için üzülürken, yeni bir mağara buluyor ve bronz toplamayı başarıyoruz! Evimizi güzelleştiriyor, sal yapımı için ihtiyacımız olan eşyaları toplamaya başlıyoruz.   Bronz çağına geçmemize rağmen oyunda, oyuncu görememek bizi derinden üzüyor! Bronz Çağına Geçiş videomuz sizlerle:  

Out of Reach serimizin 10. bölümü yayında! Out of Reach serimizin bu bölümünde güncelleme sonrasında inşa ettiğimiz evimizi ve upgrade işlemini sizlerle paylaşıyoruz. Özellikle evinizin silinmemesi için ihtiyacınız olan upgrade işlemini biz ancak bu bölümde keşfedebildik. Buna ek olarak bronz ihtiyacımızı karşılamak için yepyeni bir mağara bulmaya çalışıyoruz.  

Out of Reach’in 9. bölümünde yepyeni bir aksiyon ile karşınızdayız! Out of Reach’e gelen yeni güncelleme ile birlikte kaybolan evimize mi yoksa her şeye yeniden başlamamıza mı üzülelim? Out of Reach’in 9. bölümünde gelen güncelleme sonrasında haritayı yeniden keşfe çıkıyoruz. Evimizin silinmemesi için ne yapacağımızı kara kara düşünürken, ilk kez bir insanla karşılaşıyoruz. İlk i...

Hayatta kalma temalı MMORPG Out of Reach serimizin 7. bölümünde adayı keşfetmek amacı ile yola çıkıyor ve su aygırları ile karşılaşıyoruz! Haritada ilerlemek amacı ile yola çıkıyor ve mısır dışında farklı bitkilerin de adada yetiştirildiğini görüyoruz. Sal yapma hayallerimiz ile çıktığımız yolda farklı madenlerin de farkına varıyoruz. Henüz çok temel silahlar kullanmamamızın yanında gelecek bölüml...

Out of Reach maceramız kaldığı yerden devam ediyor! Hayatta kalmak için uğraşıp dururken, yolculuğumuzda yeni craft ürünlerini sizlerle paylaşıyoruz. Balta,ok, yay, ayakkabı yapımını sizlerle yeniden paylaşıyoruz. Buna ek olarak balık tutma konusunda da sıkıntı çekenleriniz varsa videoyu izlemenizi öneririz. Hayvan öldürme konusunda daha da başarılı adımlar atıyoruz. Gelecek bölümlerde yepyeni mac...

Out of Reach serimizin 5. bölümünde heyecan doruğa ulaşıyor. Sonunda vahşi hayvanları avlayabileceğimiz ok ve yayı yapabiliyor, avcılığın temellerini atıyoruz. Özellikle kaplanla olan imtihanımızda yenik düşerek üzüntüye boğuluyoruz. Hem evimizi geliştirdiğimiz hem de craft konusunda profesyonneliğe doğru adım attığımız bu seride hayvan öldürmenin de ne kadar zor olduğunu anlıyoruz. Özellikle böyl...

  • 1
  • 2

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol