Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Eternal Fire Yeni Transferini Duyurdu

Türkiye’nin rüya CS:GO takımı olarak duyurulan Eternal Fire, yeni transferini resmen açıkladı.

Eternal Fire yeni transferini resmen duyurdu. Yapılan bu açıklama sonrasında Eternal Fire’ın yeni oyuncusu @xfl0udcsgo oldu.

Turkish Dream Team olarak bilinen Eternal Fire yeni transferi xfl0ud’u renklerine bağladığını açıkladı. Yabancı ve yerel CS:GO liginde büyük başarılar elde etmek adına kurulan takım Yasin “xfl0ud” Koç transferi ile ilgili açıklama yaptı.

Eternal Fire Yeni Transferi xfl0ud Oldu

Yapılan açıklamada “CS:GO takımımızın yeni üyesi Yasin “xfl0ud” KOÇ’u duyurmaktan mutluluk duyarız! Ailemize hoş geldin @xfl0udcsgo” sözlerine yer verildi. Takım transferi İngilizce duyurusu ile de belirtti. “We are happy to announce Yasin “xfl0ud” KOÇ, the new member of our CS:GO team! welcome to our family @xfl0udcsgo

Eternal Fire Yeni Transferi

Takımın kurulmasının ardından takım hakkında önemli açıklamalarda bulunan Yasin “xfl0ud” Koç gerçekleşen transferle birlikte Eternal Fire için mücadele edecek. Takıma ve Türkiye’ye adapte olamadığı için ISSAA’nın ardından Eternal Fire yeni kadrosu ile oyuncuların dikkatini çekmeyi başardı.

Takım son zamanlarda başarılı sonuçlar elde edemiyordu. Dileriz bu transfer ile birlikte Eternal Fire parlak bir geleceğe sahip olur.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.