The Elder Scrolls Online

MMORPG
Takip Et
1

İncelenmemiş

7.9

Kullanıcı

ESO – Elsweyr PTS Sunucusuna Geldi

Elsweyr'i erken deneme fırsatı.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

Tamriel kıtası vatandaşları bugün ilk defa oyunda ejderhalarla karşılaşmasını yapacak! Bugün itibariyle The Elder Scrolls Online’ın Public Test Server – PTS sunucusunda beklenen Elsweyr güncellemesi aktif oldu.

blank

Elsweyr, The Elder Scrolls Online’ın son bölümü olarak biliniyor ve uzun süredir de oyuncular tarafından merakla bekleniyordu. Bu yeni bölümle birlikte Khajit ırkının toprakları Tamriel maceracılarına açılırken, oyuna aynı zamanda yeni Necromancer sınıfı, yeni Sunspire trial zindanı ve tabii ki ejderhalar ekleniyor!

Açıkçası hem Khajit ülkesi, hem de Necromancer sınıfı yıllardır The Elder Scrolls Online oyuncularının talepleri arasında yer alıyordu. Hatta oyun çıktığı ilk günden bu yana Necromancer sınıfı dillendiriliyor. Buna rağmen ‘lore – hikaye’ bakımından Elsweyr güncellemesinden rahatsız olanlar da var çünkü The Elder Scrolls Online’ın geçtiği dönemde, Tamriel evreninde ejderhaların olmadığını belirtiyorlar ve bu güncellemenin sadece Skyrim oyuncularını ESO’ya çekmek için çıktığını dile getiriyorlar.

Şu anda The Elder Scrolls Online – Elsweyr bölümü PTS sunucusu üzerinde yayınlanırken, buraya kayıtlıysanız siz de hesabınızla girip ilk kez deneyebilirsiniz. 4 Haziran’da ise yeni ek paket resmi çıkışını yapacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol