Warframe

MMOFPS
Takip Et
1

İncelenmemiş

6.5

Kullanıcı

Eski Beam Silahları Warframe’e Geri Dönüyor

Özlenen Beam silahları Warframe'e geri geliyor.

Tecrübeli Warframe oyuncuları arasında yer alıyorsanız, muhtemelen Beam silahlarının parladığı dönemleri de hatırlayacaksınız. Bu silahlar yapımcı tüm sistemi baştan sona değiştirmeye karar verdiğinde oyundan kaldırılmış ve hâliyle pek çok oyuncu da hayal kırıklığı yaşamıştı. Şimdi ise yapımcı Digital Extremes Beam Weapons’ı tekrar Warframe’e getiriyor ve yeni güncelleme 22.13.3’ü yayınlıyor.

Beam silahlarının normalde değiştirilme sebebi oyunun performansını arttırmaktı çünkü o dönem Warframe’de optimizasyon sorunları yaşanıyordu. Şimdi ise yapımcı firmak bunların üstesinden geldi ve zamanla Wasrframe’in optimizasyonu geliştirildi. Bu yüzden de orijinal Beam silahları tekrar oyuna ekleniyor ve sıfır geri tepme oranıyla karşımıza çıkıyorlar.

Ayrıca kusursuz isabetlilik ve yüksek atış oranı da sınırlı mesafe ve düşük hasarla dengelendi. Yani Beam silahı oyuna eklense de eski özelliklerinin tamamını korumuyor. Kısacası Warframe’de artık tekrar Beam silahlarını kullanabilecek ve herhangi bir performans sıkıntısı yaşamayacaksınız.

2013 yılında çıkış yapan online FPS oyunu Warframe o zamandan beri büyük bir popülariteye sahip ve her ay binlerce oyuncu tarafından oynanıyor. Warframe’i siz de ücretsiz olarak indirip deneyebilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>