Escape From Tarkov

MMOFPS
Takip Et
8.3

Çok iyi

7.6

Kullanıcı

Escape From Tarkov’un Kapalı Beta Testleri Başladı

Escape From Tarkov'un merakla beklenen kapalı betası sonunda başladı. Kapalı betanın başlangıcı şerefine bir de fragman yayınlandı.

Battle State Games tarafından geliştirilen ve gerçekçilik konusunda oldukça başarılı detaylar içeren Escape From Tarkov, kapalı beta sürecine giriyor. Birinci şahıs nişancı bakış açısıyla oynayabileceğiniz, bol miktarda rol yapma oyunu ve MMO özelliği ile karşılaşabileceğiniz Escape From Tarkov’da senaryo tarafından yönlendirilen sürükleyici bir hikayenin içine düşeceksiniz. Norvinsk bölgesinde yer alan Tarkov isimli şehirde geçecek olan hikaye, savaşın ardında bıraktığı yıkımın içinde sağ kalmaya çalışan insanları konu alacak. USEC veya BEAR gruplarından birine dahil olacak oyuncular, sağ kalmak için nefes nefese bir mücadeleye girişecekler.

Escape From Tarkov’un en dikkat çekici özelliklerinden birisi de gerçekçiliği diyebiliriz. Bu yalnızca görsel gerçekçiliğe işaret etmiyor. Özellikle silah mekaniklerinde ve vuruş hissinde gerçekçi bir yapı oluşturmak isteyen geliştiriciler, oyunda yer alan silahlar için binlerce deneme atışı yaptı. Açık havada, poligonda veya zorlu koşullarda uzman nişancılar tarafından gerçekleştirilen atış denemeleri, silahlı olarak yapılan Motion Capture çalışmaları oyuna gerçekli katan unsurların başında geliyor.

Kapalı beta testleri oyunu ön siparişle satın alan herkese açık. Yeni silahlar, haritalar, loot sistemi, sohbet özellikleri ve pek çok farklı yenilik kapalı beta kapsamında oyunculara sunulacak. Buraya tıklayarak oyunun internet sitesini ziyaret edebilir ve satın alma seçeneklerini inceleyebilirsiniz. Kapalı beta için yayınlanan videoyu aşağıdaki ekrandan izleyebilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol