Epic Store Ücretsiz Oyunlar Dağıtacak!

Epic Store iki hafta da bir ücretsiz oyun dağıtacak.

Geçtiğimiz gün duyurulan Epic Store oyuncuların yüzünü oldukça güldürecek gibi görünüyor. Steam tarzında bir oyun mağazası açan Epic Games ücretsiz oyunlar dağıtacak.

Dijital oyun dağıtım işine geçtiğimiz günlerde adım atan Epic Games, dijital oyun mağazası olan Epic Store üzerinden oyunculara ücretsiz oyunlar dağıtacak. Bu oyunlardan ilki 12 Aralık’ta oyunculara sunulacak. Hangi oyunların ücretsiz olarak dağıtılacağından söz edecek olursak PC ve Xbox One oyuncularının yakından tanıdığı Subnautica bunlardan sadece birisi olacak. 14 Aralık – 27 Aralık tarihleri arasında Epic Store üzerinden ücretsiz olarak dağıtılacak olan bu yapım Steam’de 40.00 TL olarak satılıyor.

Açılışı şerefine oyuncuların yüzünü güldürmek isteyen Epic Games, 28 Aralık – 10 Ocak tarihleri arasında ise nostaljik bir oyun olan Super Meat Boy’u ücretsiz olarak sunacak. 2010 yılında yayınlanan yapım konsol ve bilgisayarlarda oynanabiliyor. Steam’de 24.00 TL olan 2D oyun, belirtilen tarihler arasında Epic Store üzerinden ücretsiz olarak indirilebilecek.

Her iki haftada bir ücretsiz oyun sunacak olan yeni dijital oyun mağazası bu yıl adından epey söz ettirecek gibi görünüyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol