Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Epic Games’te 44 TL Değerindeki Oyun Ücretsiz Oldu

Epic Games Store, bu haftanın ücretsiz oyununun yanında bir de ücretsiz oyun içeriği verirken, 25 Ağustos'ta bunların yerini alacak oyunu da açıkladı.

Geçen hafta Epic Games Store, hayranların Rumbleverse için Bum Boksçu İçerik Paketi’ni alabileceklerini doğruladı ancak yeni oyun yoktu. Bugün sürpriz bir şekilde 44 TL değerindeki DOOM 64 ücretsiz oyunlar listesine katıldı.

Bu yeni Rumbleverse içeriğinin yanı sıra Epic Games Store kullanıcıları, 25 Ağustos TSİ 18.00’a kadar Doom 64’ü ücretsiz olarak talep edebilecek. Doom 64, efsanevi serinin en ikonik oyunlardan bir tanesi ve çoğu oyuncu için kült bir yapım. Günümüzde çok yaşlanmış bir oyun olsa da, retro oyun hayranlar için kesinlikle hoş bir sürpriz.

Epic Games Ücretsiz Oyunu: 25 Ağustos 2022

Epic Games

Tabii ki ücretsiz oyunlar bununla sınırlı değil. Rumbleverse paketi ve Doom 64‘ten sonra Ring of Pain ücretsiz olarak dağıtılacak. Yeni ücretsiz oyun, 25 Ağustos TSİ 18.00’dan sonra aktif olacak. Ring of Pain, zorlu kararlar almanız gereken ve hayatta kalmaya çalışmanız gereken stilize bir yapım. Oyun içerisinde 16 yol zindanı, 1 günlük zindan, 25’ten fazla özel zindan mevcut.

Ayrıca diğer hafta sunulacak Epic Games ücretsiz oyunu Ring of Pain’de kendi zindanlarınızı da tasarlayabilirsiniz. Bir yapı oluşturmak için 300’den fazla eşya, 50’den fazla arkadaş canlısı ve şiddetli çeşitli yaratık ve kendine has sanat stili ile birçok bulmaca oluşturabilirsiniz. Bu oyun, Doom 64’ün gölgesinde kalmayacak kadar güzel bir bağımsız oyun.

Ayrıca bu haftanın Epic Games ücretsiz oyunu Doom 64 için zamanlama oldukça güzel ayarlandı. QuakeCon şu anda devam etmekte ve 20 Ağustos Cumartesi gününe kadar sürecek. ZeniMax stüdyolarının bayiliklerini tanıtan yıllık bir kongre olan QuakeCon özelinde Steam ve Nintendo Switch gibi mağazalarda da özel indirimler mevcut olduğunu hatırlatalım.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.