Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Epic Games’in Bugünkü Ücretsiz Oyunu Ne Olacak?

Epic Games kullanıcıları her gün yeni bir oyunu ücretsiz sunmaya devam ediyor. Bugünün oyunu ise sızdırılan bir ekran görüntüsü ile beraber ortaya çıkıyor.

Epic Games platformunda bir yandan kış indirimleri devam ederken diğer yandan yıl sonuna ve yılın ilk haftasına kadar her gün bir ücretsiz oyun sunuluyor. Geçtiğimiz günlerde ilgi çekici oyunların ve büyük çaplı yapımların da tamamen bedava sunulduğu platform dahilinde bugünkü oyunun Ghostrunner olacağı tahmin ediliyor ve söyleniyor.

Twitter üzerinden yayınlanan bir gönderiye göre Epic Games‘in vereceği bir sonraki oyunlar sızdırılmış durumda. Burada bugünkü oyunun hızlı aksiyon odaklı ve gelecek temalı bir yapıya bünyesinde barındıran Ghostrunner olacağı belirtiliyor. Işık hızında bir aksiyon içeriğinin bizlere sunulduğu ve siber hacker tarzı bir içeriği bizlere sunan bu yapım, zorlu birinci şahıs oyun deneyimini aktarıyor.

Epic Games Oyuncuları Memnun Ediyor

Genel olarak oyuncular ve medya tarafından sevilen ve oynanan yapımlar arasında bulunan Ghostrunner, Epic Games platformu üzerinde 169 Türk lirasından karşımıza çıkıyor. Oyunda hızlı aksiyon içeriği ile beraber karakterinizi bir yandan geliştirirken diğer yandan ise karşınıza çıkan düşmanları becerilerinizle beraber alt edebiliyorsunuz. Kullanabileceğiniz farklı ekipmanlar bulunuyor. Bu ekipmanlar ile beraber alt edilemez düşmanları ikiye bölebiliyor ve onlara saldırılarından da kaçınabiliyorsunuz.

ghostrunner 2 brutal edition oyn

Oyunda ilgi çekici mekanikler karşımıza çıkıyor. Burada hızlı bir şekilde koşarak duvarların üzerinde yürüyebiliyor, düşmanların üzerine aniden inebiliyor ve demir yumruğumuzla beraber buraya hakim olmaya çalışıyoruz. Öte yandan oyunun arka planında bir hikaye anlatılıyor ve bu hikayeyi kapsamında ise çeşitli görevlere atılabiliyorsunuz.

Epic Games’in bugünkü vereceği ücretsiz oyun TSİ 19.00’da belli olacak. Bugünün ücretsiz oyununu almadıysanız kütüphanenize eklemenizde fayda var.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.