Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Epic Games’in Bugünkü Ücretsiz Oyunu: Escape Academy

Epic Games birkaç gün daha kullanıcılara ücretsiz oyun dağıtmaya devam ediyor. Bugünün oyunu ise kaçış odası macerasını bizlere sunan Escape Aacademy oluyor.

Epic Games platformunda her gün yeni ve ücretsiz oyunlar verilmeye devam ediyor. Bugünün oyunu ise şu anda belli oluyor ve kaçış odası macerası içeriği ile beraber karşımıza çıkan Escape Academy. Artık tamamen ücretsiz olan bu oyunu yarın Türkiye saati ile 19.00’a kadar Epic Games platformundan kütüphanenize ekleyebilir ve böylece kalıcı olarak istediğiniz zaman oyuna geçiş yapabilirsiniz.

Kaçış odası macerası şeklinde karşımıza çıkan oyun içerisinde gerçek hayatta yer alan uzmanlar tarafından oluşturulmuş odalar bulunuyor. Burada odalar içerisinde etrafı keşfetmeye çalışıyor, odadan kaçmak için etraftaki ipuçlarını kullanarak ilerleme kat edebiliyor, ek olarak ustalıkla hazırlanmış el yapımı bulmacaların bizlere sunulduğunu deneyimleyebiliyoruz. Hem tek oyunculu hem de yerel veya çevrimiçi iş birliği şeklinde oynayabileceğiniz yapım eğlenceli bir oyun içeriğini sunuyor.

Epic Games’ten Son Ücretsiz Oyunlar

Escape Academy, Epic Games platformunda 33 Türk Lirası ile beraber karşımıza çıkıyor. Genel olarak oyuncular tarafından sevilen, yerel veya çevrimiçi bölünmüş ekranda oynayabileceğiniz yapımda renkli karakterlerden oluşan bir kadroyu tanıyabiliyor ve aynı zamanda burada açığa çıkmamış sırları ortaya çıkarmaya çalışıyorsunuz. Bu tarz oyunlardan hoşlanıyorsanız muhakkak bu oyuna bir göz atmanızda fayda var diyebiliriz.

escape academy outside

Öte yandan oyun içerisinde çeşitli yarışmalar ve etkinlikler bulunuyor. Favori spor etkinliğinize katılabiliyor, burada diğer sınıf arkadaşlarınızdan daha iyi bir şekilde yer almaya çalışıyor ve aynı zamanda içinizdeki yetenekleri açığa çıkarabiliyorsunuz. Son olarak oyunda bir zaman sayacı bulunuyor. Bu sayaç dahilinde odadan kaçmak için elinizden geleni yapıyor ve ne kadar az sürede odadan kaçabilirseniz o kadar çok fazla puan elde edebiliyorsunuz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.