Epic Games Yaz İndirimleri 2021 Başladı! İşte Önemli Fırsatlar

Birbirinden şahane oyunlarda yüzde 75'e varan fırsatlar sunan Epic Games Yaz İndirimleri 2021 başladı! Detaylar haberimizde.

Dağıttığı ücretsiz oyunlarla adından söz ettiren dijital oyun mağazası Epic Games Store, yılın en beklenen kampanyası için startı verdi. Çok sayıda oyunda yüzde 75’e varan tasarruflar sunan Epic Games Yaz İndirimleri 2021, resmen başladı.

22 Temmuz – 5 Ağustos tarihleri arasında devam promosyon, kitaplığınızı yeni yapımlarla doldurmak için size harika bir fırsat veriyor. Epic Games Yaz İndirimleri 2021’deki en büyük fırsatlardan biri olan NBA 2K21, yüzde 67 indirimle 138,67 TL‘ye kadar düşmüş durumda.

epic games yaz indirimleri

Ubisoft’un iki sevilen oyunu Watch Dogs Legion ve Assassin’s Creed Valhalla‘yı içeren 495 TL değerindeki paket ise yüzde 45 indirimle 272,25 TL‘den satılıyor. People Can Fly imzalı bilim kurgu oyunu Outriders ise 289 TL yerine 187,85 TL’den alıcı buluyor.

Epic Games Yaz İndirimleri kapsamında fiyatı düşen yapımlar arasında Rage 2 de var. Avalanche Studios tarafından id Software ile birlikte geliştirilen FPS oyunu, yüzde 70 oranında indirime girerek 89,70 TL‘ye düştü. Bunların haricinde Star Wars Battlefront, Alien Isolation, Cyberpunk 2077 ve Crysis Remastered gibi sevilen oyunlarda da önemli indirimler var.

Epic Games Yaz İndirimi sayfasına buradan ulaşabilir, fırsatlara daha yakından göz atabilirsiniz.

1993 yılında Ankara’da doğdu. Ege Üniversitesi Gazetecilik bölümünden 2017 yılında mezun oldu. Aynı yıl, Tamindir'de içerik editörlüğü yapmaya başladı. Burada geçirdiği 2 yılın ardından Webtekno’da 1 yıl yazarlık ve editörlük yaptı. Şimdi yoluna Turkmmo'da devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol