Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Epic Games, Unreal Engine 5’i Sergileyecek

Epic Games, Unreal Engine geliştiricilerinin The Matrix Awakens ve diğer bitişik konuları tartışacağı bir sonraki Unreal State'i duyurdu.

Unreal Engine 5‘in yetenekleri bir kez daha sergilenecek. Epic Games’in Unreal Engine isimli oyun motorunun modern yinelemeleri, 2000’lerde Unreal Engine 3’ün yayınlandığı zaman kadar yaygın olmasa da, bu oyun geliştirme paketi dünyanın her yerinden geliştiriciler için en popüler seçeneklerden biri olmaya devam ediyor.

Hatta, oyun motorunun bir sonraki sürümü olan Unreal Engine 5, Nisan ayının başlarında heyecan verici yeni bir etkinliğe konu olacak. Epic Games, herkesin izleyebileceği ve izleyebileceği büyük yeni Unreal Engine etkinliğini dün duyurdu. Söz konusu etkinliğin kesin içeriği hala biraz belirsiz ancak etkinlik birkaç gün içerisinde başlayacak ve katılımcı listesi oldukça etkileyici.

Unreal Engine 5’in Yıldızı The Matrix Awakens Olacak

Unreal Engine 5

Unity Engine 5‘in inanılmaz derecede gerçekçi karakter etkinliğinden sadece birkaç hafta sonra, Epic Games’in bir sonraki State of Unreal yayını, Unity’nin son hamlelerine bir cevap olacak. Yayın 5 Nisan’da yapılacak ve konuşmacılar arasında Tim Sweeney’in yanı sıra şimdiye kadar yapılmış en etkileyici oynanabilir motor demolarından biri olan The Matrix Awakens’tan sorumlu geliştiricilerden bazıları yer alıyor.

Unreal Engine hakkındaki genel tartışmaların ve sondaki erken içerik oluşturma hattına ilişkin bir haberin yanı sıra, konsola özel UE5 demosu The Matrix Awakens gösterinin yıldızı olacak. İlk sunum, Awakens’ın prosedürel içerik üretimi ve açık dünya iş akışları hakkında konuşacak, daha sonra ise prosedürel şehir manzarası oluşturma ve bu girişimden kaynaklanan teknik zorluklar hakkında konuşulacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.