Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Bu Haftanın Epic Games Ücretsiz Oyunları 500 TL Değerinde!

Epic Games Store, bugün toplam değerleri 500 TL olan Soulstice ve Model Builder oyunlarını bedava veriyor.

Epic Games verdiği oyunlarla kullanıcıların ceplerine bayram yaşatmaya devam ediyor. Geçtiğimiz haftanın bedavaları Out of Line ve The Forest Quartet, bugün 18:00 itibarıyla yerlerini iki güzel yapıma daha bırakacak. Bunlardan biri, oyuncuların modelleri kesmesine, birleştirmesine, boyamasına ve kişiselleştirmesine olanak tanıyan Model Builder iken, diğeri fantastik bir dünyada geçen yüksek tempolu ve aksiyon rol yapma oyunu Soulstice olacak.

Bu haftaki Epic Games ücretsiz oyunları 500 TL değerinde. Model Builder, türü ve oynanışı itibarıyla biraz niş bir deneyim gibi görünse de, Soulstice için aynı şey geçerli değil. Reply Game Studios tarafından geliştirilen RPG’de düşmanlara karşı nefes kesici mücadeleler verirken gizemli sırlarla dolup taşan karanlık bir dünyayı keşfedebilir, farklı savaş sistemlerinde uzmanlaşabilir ve iki kız kardeşin ikili güçlerine hakim olabilirsiniz.

Epic Games Ücretsiz Oyunlarını Almayı Unutmayın

haftanın epic games ücretsiz oyunlar

İki karakteri de aynı anda kontrol edebilirsiniz. Briar yakın saldırılar ve kombolarda uzmanlaşırken Lute ise öbür dünyadan gelen becerileri sayesinde savaş meydanına hükmediyor. Etkili dönüşümlerin kilidini açmak ve kız kardeşlerin Kimera olarak gerçek potansiyellerini ortaya çıkarmak için ikisinin güçlerini birleştirebilirsiniz. Oyun boyunca silahların kilidini açabilir ve onları yükseltebilirsiniz.

Geçtiğimiz yıl piyasaya sürülen Soulstice, Steam‘de çoğunlukla olumlu yorumlara sahip. Türkçe dil desteğinin olmamasını önemli bir eksik olarak belirtebiliriz, ancak bu durum keyifli bir deneyim yaşamanıza engel teşkil etmiyor. Haftanın Epic Games ücretsiz oyunlarını bugün saat 18:00 itibarıyla hesabınıza ekleyebilirsiniz. Hem Model Builder hem de Soulstice‘ı bir kez aldığınızda kalıcı olarak sizin olacaklar. Bu sayede istediğiniz zaman bilgisayarınıza indirip oynayabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.