Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Bu Haftanın Epic Games Ücretsiz Oyunları 358 TL Değerinde!

Epic Games Store, bu hafta biri oyun biri eklenti paketi olmak üzere 358 TL değerinde iki hediye veriyor. Bedavalarınızı kapmak için 30 Mart'a kadar vaktiniz var.

Her perşembe olduğu gibi bugün de Epic Games ücretsiz oyunlar ile karşınızdayız. Geçtiğimiz hafta Steam değeri 61 TL olan sıra tabanlı strateji Warhammer 40,000: Gladius – Relics of War‘u oyunseverlere takdim eden şirket, bilhassa bu türün hayranlarını epey mutlu etmişti. Proxy Studios tarafından geliştirilen yapımı 23 Mart (bugün) 18:00’a kadar kütüphanenize ekleyebilirsiniz. Akrep ve yelkovan bu saati gösterdiğinde Relics of War’un yerini iki bedava yapım alacak.

Bunlardan biri, şimdiye kadar yapılan en nefes kesici satranç oyunlarından Chess Ultra iken, diğeri ise dünyanın en popüler MMO oyunlarından World of Warships‘in Ishizuchi paketi oldu. Her ikisi de, 30 Mart’a kadar ücretsiz olarak alınabilecek. Steam değeri 235,33 TL olan Chess Ultra; 4K görseller, çevrimiçi çok oyuncu ve keskin satranç tecrübesi ile Büyük Üstat onaylı yapay zeka ve tam sanal gerçeklik uyumluluğunu tecrübe etme imkanı sağlıyor.

Epic Games Ücretsiz Oyunları Toplamayı Unutmayın

epic games ücretsiz oyunlar

Gayet iyi grafikler ve klasik bir ambiyansla bir satranç oyuncusunun tam da isteyeceği türden bir ortam sunan oyunda bilgisayara karşı, yabancı oyunculara karşı ya da arkadaşlarınıza karşı mücadele edebilirsiniz. Bu haftanın Epic Games ücretsiz oyunlar listesinde bulunan World of Warships — Starter Pack: Ishizuchi ise Wargaming imzalı sevilen MMO’nun mağazadaki ikinci yılını kutlamak amacıyla veriliyor.

Normalde 123,78 TL’ye satılan pakette şu öğeler yer alıyor:

 • Japon Seviye IV savaş gemisi Ishizuchi
 • Liman yuvası
 • 11x Epic kamuflaj
 • Dört türden 11x harcanabilir sıradan ekonomik bonusları (Kredi +%20, Gemi DP’si +%100, Komutan DP’si +%100, ve Ücretsiz DP +%300)
 • 5x Ödül kutusu

23 – 30 Mart haftasının ücretsiz Epic games oyunlarını bu sayfadan alabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

  Yorum Yaz

  Email adresiniz yayınlanmayacak.

  Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.