Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Epic Games Ücretsiz Oyunu Erişime Açıldı (20 Ocak)

Epic Games Store, önümüzdeki hafta platforma gelecek olan ücretsiz oyunu ortaya çıkarırken yeni bir ücretsiz oyun daha veriyor.

Epic Games, her perşembe kullanıcıların talep etmesi için yeni bir oyun veriyor ve 20 Ocak 2022 Perşembe günü de bu değişmedi. Epic Games ücretsiz oyunu Relicta oldu. Her zaman olduğu gibi, giriş yapıp koleksiyonunuza tamamen ücretsiz olarak yeni bir oyun ekleyebilir ve aynı zamanda önümüzdeki hafta piyasaya çıkacak ücretsiz oyuna göz atabilirsiniz.

Epic Games ücretsiz oyunu Relicta, 20 Ocak Perşembe saat 19.00’dan 27 Ocak Perşembe 19.00’a gününe kadar ücretsiz olarak alınabilecek. Deneyimsiz olanlar için Relicta, Portal gibi oyunlardan esinlenen birinci şahıs, fizik tabanlı bir bulmaca oyunu. Relicta, piyasaya sürüldüğü sırada çoğunlukla olumlu eleştiriler aldı ve Portal gibi bir oyunla aynı yüksekliğe ulaşmasa da, bulmaca oyunu hayranları yine de oyuna bir göz atmalı.

Epic Games Ücretsiz Oyunu: Relicta (20 Ocak)

Epic Games Ücretsiz Oyun

Daha sonra 27 Ocak’ta Relicta’nın yerini, 27 Ocak’tan 3 Şubat’a kadar mevcut olacak bir sonraki Epic Games ücretsiz oyunu alacak ve bu da onu Şubat 2022’nin ilk Epic Games Store ücretsiz oyunu yapacak. Önümüzdeki hafta 27 Ocak’tan itibaren Epic Games Store kullanıcıları, kütüphaneleri için Daemon x Machina‘yı talep edebilecek ve bu oyun size üçüncü şahıs nişancı Mecha oyununu bir kuruş ödemeden kontrol etme şansı verecek.

Daemon x Machina, Story of Seasons gibi oyunlarla tanınan Marvelous şirketi bünyesindeki bir geliştirme stüdyosu olan Marvelous First Studio tarafından geliştirildi. Daemon x Machina, oyuncuların kendi makinelerini ve pilotlarını özelleştirmelerine, diğer makinelerle tek başına veya kooperatif olarak savaşmalarına olanak tanıyor. Daemon x Machina aslen Nintendo Switch’e özel bir oyundu ancak 2020’de PC’ye geldi. Daemon X Machina’nın PC sürümü, Epic Games Store’a geleli bir yıldan az oldu ve bu da onu şimdiye kadarki en yeni oyunlardan biri haline getirdi.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.