Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

 

Epic Games, İki Güzel Macera Oyununu Ücretsiz Veriyor

Epic Games Store, keyifle vakit geçirebileceğiniz iki güzel oyunu ücretsiz dağıtıyor. Toplam değerleri 56 TL olan Beyond Blue ve Never Alone, 27 Nisan'a kadar tek kuruş ödenmeden alınabilecek.

Epic Games ücretsiz oyun kampanyalarıyla adından söz ettirmeye devam ediyor. Dünya çapında milyonlarca oyuncuya hitap eden AAA oyunlardan, daha küçük indie’lere kadar çeşitlilik gösteren bu oyunlar, platformun popülaritesini artırdı ve oyuncular arasında büyük bir hayran kitlesi yarattı. Her hafta perşembe günleri Epic Games Store üzerinden indirilen bedava oyunlar, kullanıcıların hesaplarında kalıcı oluyor.

Steam ve diğer büyük dijital oyun mağazaları arasındaki rekabetin arttığı bir dönemde, ücretsiz oyunlar sunarak kendine yeni bir oyuncu kitlesi kazandıran platform, ilk kez piyasaya sürüldüğü 2020 yılından beri bu taahhüdünü yerine getirmeye devam ediyor. Geçtiğimiz hafta erişime açılan ve Steam değeri 320 TL olan MORDHAU ve Second Extinction için sunulan süre bugün saat 19:00’da doluyor.

Epic Games Haftanın Ücretsiz Oyunları

Peki, bu yapımların yerini alacak oyunlar hangileri olacak? 20 – 27 Nisan tarihlerinde dağıtılacak Epic Games ücretsiz oyunlar, Beyond Blue ve Never Alone (Kisima Ingitchuna) olacak. E-Line Media tarafından geliştirilen ve yayımlanan Beyond Blue, gezegenimizin hayat kaynağı olan mavi derinliklerine yolculuk yapacağınız tek oyunculu bir macera oyunu. Okyanuslarda bekleyen göz kamaştıran mucizeleri ve eşsiz sırları keşfederken, son derece öğretici bir deneyim yaşıyorsunuz.

epic games ücretsiz oyunlar 20 nisan

Upper One Games ve E-Line Media ortaklığı ile geliştirip dağıtılan Never Alone (Kisima Ingitchuna) ise daha önce Inside ve Limbo oynayanların sevebileceği bir yapım. Tüm insanlığı tehdit eden sonsuz bir kar fırtınasının kaynağını ararken, Nuna ve Fox’un destansı yolculuğunu deneyimliyoruz. Platform ve puzzle öğeleriyle harmanlanmış oyunda tüm yol boyunca 2 karakteri kontrol ediyoruz. Grafikleri, hikayesi ve belgesel niteliğindeki videolarıyla gerçekten hoş bir oyun.

  • Beyond Blue (20 – 27 Nisan tarihleri arası ücretsiz)
  • Never Alone (20 – 27 Nisan tarihleri arası ücretsiz)

Bu haftanın Epic Games ücretsiz oyunlarını 20 Nisan saat 19:00’dan 27 Nisan’a kadar alabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey, bu sayfadan oyunların üzerine tıklamak ve sağ taraftaki Yükle butonuna basın.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.