Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Epic Games Store, Beklenen Özelliğine Nihayet Kavuştu

Epic Games Store, birçok oyun mağazasında yer alan kütüphane koleksiyonları özelliğini nihayet kullanıma sundu. 11 adete kadar koleksiyon oluşturabilecek, favorilerinizi ayrı yere koyabileceksiniz.

Epic Games Store, aralık ayında sektördeki dördüncü yılını dolduruyor. Mağazada geçen aralık ayına kadar sepete ekle özelliği gibi önemli şeyler eksik olduğundan, platform yeni işlevsellik kazanmaya başladı. Yine uzun zaman sonra gelen bir yenilik açıklandı. Epic Games Store‘a nihayet, ihtiyaç duyulan kütüphane koleksiyonları geliyor.

Sonunda oyunlarınızı düzenlemek için en fazla 11 klasör oluşturabilir ve artık oyunları favoriler listesine ekleyebilirsiniz. Bunun için bir oyunun üzerine gelin ve sağ üst köşedeki kalp simgesine basın. Ya da oyunun küçük resminin altındaki üç noktaya tıklayın ve mevcut bir koleksiyon seçerek, koleksiyona ekleye basın.

Epic Games Store Gittikçe Gelişiyor

Epic Games Store

Klasörler özelliği aslında gelmesi çok uzun sürmemesi gereken bir özellik. Çünkü Nintendo Switch bile Epic’ten önce klasörler özelliğini getirdi. Ancak yine de mağazayı Steam ile karşılaştırmak pek de adil değil. Çünkü aralarında neredeyse 15 yıllık fazladan bir tecrübe var. Ayrıca Epic Games Store‘un kurulduğundan beri yaptığı indirimler, verdiği kuponlar ve hediye ettiği oyunlar göz önünde bulundurulduğunda; başarıya tırmandığını söyleyebiliriz.

Geçen yılki açıklamalar üzerine, yayıncı 2027’ye kadar kar etmeye başlamayı beklemiyor. Tüm bunlara rağmen, her hafta ücretsiz oyunlar vermeye kendini adadı. Borderlands 3, Shadow of the Tomb Raider ve ARK: Survival Evolved gibi oyunların bu yıl kütüphanelerimizi süslediğini gördük ve platformun yavaşlama belirtisi yok gibi görünüyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.