Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Epic Games Kupon Fırsatını Kaçırmayın! (16 Ekim 2021)

Epic Games Store, şu anda e-postalarına ve istek listesi uyarılarına kaydolanlara 60 TL değerinde ücretsiz bir Epic Kuponu dağıtmaya başladı.

Epic Games kupon fırsatlarını tekrar aktif etti. Şirket, kısa süre önce e-postalarına ve istek listesi uyarılarına kaydolanlara ücretsiz 60 TL sağlayan “Kaydol ve Tasarruf Et” etkinliğini duyurdu. Mağaza, özellikle yeni Epic Games Store başarı sistemi Epic Achievements‘ın kısa süre önce piyasaya sürülmesiyle birlikte birkaç değişiklik geçirdi.

Epic Games web sitesinde yapılan resmi bir duyuruda, geliştirici ve yayıncı “Kaydol ve Tasarruf Et” isindeki e-posta listesine katılan ve istek listesi bildirimlerine kaydolanların 60 TL değerinde bir Epic Games Kupon kazanmalarına izin vereceğini açıkladı. Kupon, ödeme sırasında “Epic Games Store’dan uygun oyunlar” satın alınırken uygulanabilecek. Gerekli hizmetlere kaydolduktan sonra 24 saat içinde sağlanacak olan kuponu yalnızca mağazada hesabı olan veya halihazırda sahibi olanlar talep edebilecek.

Epic Games Kupon

Epic Games Kupon Nasıl Alınır? – 2021

Epic Games hesabınız mevcutsa ve e-posta bildirimlerini açtıysanız, sizin yapmanız gereken tek şey beklemek olacak. Kampanya başladıktan sonra 24 saat içinde hesabızın içerisine Epic Games Kuponu eklenecek.

Epic Games Store’a ilk kez üye olacaksınız veya bir hesabınız var ancak e-posta listesine abone değilseniz, yapmanız gerekenleri aşağıda sıraladık.

 • Epic Games uygulamasını açın veya Epic Games web sitesine gidin.
 • Ücretsiz hesap oluşturun veya mevcut hesabınız ile oturum açın.
 • Hesap bölümüne girdikten sonra İletişim sekmesine tıklayın.
 • E-postalara Abone Ol kutusunu işaretleyin.
 • Abone olma işleminiz 24 saat içerisinde onaylanacak ve 60 TL indirim kuponu kazanacaksınız.
Epic Games Kupon

Kaydol ve Tasarruf Et ile Ücretsiz Epic Kuponu

Duyuru, Epic Games Store’da nasıl hesap açılacağına dair talimatlar ve Türk lirası dışında farklı para birimleri kullananlar için para birimi eşdeğerleriyle ilgili bilgileri de sundu. Ek olarak, küresel para birimleri listesi, kuponun uygulanabileceği minimum satın alma miktarını ayrıntılı olarak açıkladı.

Daha sonra iade edilen bir oyunda kullanılırsa, kuponun değeri alıcıya iade edilmez. Epic Games Kuponu, 15 Ekim’den 16 Kasım TSİ 10.59’a kadar alınabilir olacak ve kullanılmayan tüm indirim kuponlarının süresi o tarihte sona erecek.

Epic Games, bu tür bir kupon etkinliğini ilk kez düzenlemedi. Şirket, geçen tatil sezonunda benzer bir olay hazırlamıştı. Daha önceki fırsatları kaçırdıysanız veya almak istediğiniz bir oyun var ise, bu fırsatı değerlendirebilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

  Yorum Yaz

  Email adresiniz yayınlanmayacak.

  Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.