Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Epic Games Hesap Açma Nasıl Yapılır?

Epic Games hesabı nasıl açılır? Bu içeriğimizde, ücretsiz oyunları ile adından söz ettiren ünlü mağazaya nasıl kayıt olabileceğinizi adım adım anlattık.

Bu yazımızda Epic Games hesap açma işlemleri hakkında bilgi vereceğiz. Oyun dünyasının önde gelen online platformu üzerinden oyun satın alabilir, indirerek doyasıya keyfini çıkarabilirsiniz. Oyun dünyası her geçen gün gelişmeye devam ediyor. Bu süreçte oyun yapımcıları geliştirmiş oldukları oyunları daha fazla kişiye ulaştırmak için online platformları daha çok tercih ediyor. Yayın platformlardan birisi olan Epic Games, bünyesinde sayısız oyun bulunduruyor.

Bu oyunların bir bölümü oldukça uygun fiyatlarla sunulurken, kimi zaman çok büyük indirimlerle satışa çıkarılıyor. Epic Games, kullanıcıları için her hafta bazı oyunları ücretsiz olarak sunuyor. Bu oyunlara sahip olmak isteyenler için Epic Games hesap açma adımlarını anlattık.

1- E-Posta Yöntemi İle Kayıt

Sahip olduğunuz herhangi bir e posta ile Epic Games’e ücretsiz bir şekilde üye olabilirsiniz. Giriş sekmesinde yer alan “E-Posta İle Kayıt Ol” seçeneğine tıkladıktan sonra ilgili bölümleri doldurup e-posta adresinize gelecek doğrulama maili ile kayıt işlemini tamamlayabilirsiniz.

Epic Games Hesap Açma Nasıl Yapılır?

2- Facebook İle Kayıt

Dünyanın en büyük sosyal medya platformlarından olan Facebook ile Epic Games’e üye olunabilmektedir. Giriş ekranında yer alan “Facebook İle Kayıt Ol” butonuna tıkladıktan sonra Facebook hesabınıza giriş yapın. Epic Games tarafından talep edilen izinleri verdikten sonra işleminiz tamamlanmış olacaktır.

3- Google İle Kayıt

Epic Games hesap açma işlemi için kullanabileceğiniz bir diğer araç da Gmail hesabı. Eğer bir Gmail hesabınız varsa giriş ekranında bulunan “Google İle Kayıt Ol” butonuna tıkladıktan sonra Gmail hesabınıza giriş yaparak Epic Games hesabınızı aktif hale getirebilirsiniz.

4- Xbox Live İle Kayıt

Epic Games’te üyelik oluşturabilmek için Xbox Live’da kullanılabiliyor. “Xbox Live İle Kayıt” seçeneğini seçtikten sonra açılan yeni sayfada sizden Microsoft hesabınıza girmenizi isteyecektir. Giriş işlemini tamamladıktan sonra Epic Games hesabınız kullanıma hazır hale gelecektir.

Epic Games Hesap Açma Nasıl Yapılır?

5- Playstation Network İle Kayıt

Epic Games, oyuncuların hızlı bir şekilde üye olması ve oyunlara erişebilmesi için diğer yayın platformları üzerinden üyelik oluşturmayı destekliyor. Bu doğrultuda Epic Games hesap açma işlemi Playstation Network ile de saniyeler içerisinde gerçekleştiriliyor. Giriş bölümünde yer alan “Playstation Network İle Kayıt” seçeneğine tıkladıktan sonra açılan sayfada bulunan gerekli bilgileri doldurduktan sonra Epic Games’e üyelik işlemi tamamlanmış olacaktır.

6- Nintendo İle Kayıt

Nintendo hesabı üzerinden yapılacak kayıt işlemleri de Epic Games tarafından desteklenmektedir. Eğer bir Nintendo hesabınız varsa giriş bölümünde yer alan “Nintendo İle Kayıt” seçeneğine tıkladıktan sonra Nintendo hesabınıza giriş yaparak Epic Games’e üye olabilirsiniz.

Epic Games Hesap Açma Nasıl Yapılır?

7- Steam İle Kayıt

Epic Games, sektördeki en büyük rakibi Steam hesabı ile de üyelik oluşturulabilmesine olanak sağlıyor. Giriş sekmesinde yer alan “Steam İle Kayıt Ol” seçeneğine tıkladıktan sonra Steam kullanıcı adı ve şifreniz ile hesabınıza giriş yaparak Epic Games hesap açma işleminizi tamamlamış olursunuz.

8- Apple İle Kayıt Ol

Epic Games’e üyelik için kullanılabilecek son araç Apple kimliği. Giriş sekmesinde yer alan “Apple İle Kayıt Ol” seçeneğine tıkladıktan sonra Apple Kimliği ile giriş yapılabilmesine olanak tanıyan yeni bir sayfa açılacaktır. Tüm bilgilerin eksiksiz ve hatasız doldurulması ile Epic Games hesabı açılmış olacaktır.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.