Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Steam Fiyatı 345 TL Olan Oyun Epic Games Store’da Bedava!

Epic Games Store, Steam'de 345 TL'ye satılan strateji ve kart tabanlı Floppy Knights adlı oyunu bedava dağıtıyor.

Her hafta dağıttığı bedava oyunlarla kullanıcıların çeşitli oyunları deneyimleyerek oyun yelpazelerini genişletebilmelerini ve yeni türlerle tanışmalarına imkan veren Epic Games Store, hem oyuncular hem de geliştiriciler için büyük bir fayda sağlıyor.

Nitekim küçük veya bağımsız geliştiriciler, ücretsiz oyunlar sayesinde daha geniş bir oyuncu kitlesine ulaşma ve oyunlarının bilinirliğini artırma şansına sahip oluyorlar. Bu haftanın hediyesi olarak açıklanan Floppy Knights da tam olarak böyle bir yapım.

Epic Games’in Ücretsiz Oyununu Kaçırmayın

Steam’de 10,49 dolara (345 TL) satılan sıra tabanlı deste oluşturma ve kartlı savaş oyunu, 11 – 18 Temmuz tarihleri arasında Epic Games Store üzerinden bedelsiz olarak alınabilecek. Yapmanız gereken tek şey, bugün saatler 18:00’ı gösterdiğinde mağazayı ziyaret etmek ve Floppy Knights’ı hesabınıza yüklemek.

epic games floppy knight ücretsiz

Ardından oyuna sonsuza kadar sahip olacak ve dilediğiniz zaman indirip oynayabileceksiniz. Rose City Games tarafından geliştirilen bağımsız yapım, sıra tabanlı strateji oyununu kart destesi oluşturma mekaniğiyle birleştiriyor. Oyuncular, her turda farklı kartları kullanarak birimlerini hareket ettiriyor, saldırılar düzenliyor ve çeşitli yetenekleri aktive ediyor.

Canlı ve renkli piksel grafikleriyle dikkat çeken oyun, bu sayede nostaljik bir his veriyor. Özetle Floppy Knights, strateji ve kart oyunlarının keyfini çıkaran oyuncular için ilgi çekici ve eğlenceli bir deneyim sunuyor. Epic Games Store’da ücretsizken sakın kaçırmayın derim!

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.