Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Epic Games Discord Nitro Fırsatı İçin Son Gün!

Epic Games Store'un ücretsiz Discord Nitro kampanyası 2 Haziran'da sona eriyor. Popüler sohbet platformu için çok sayıda özelleştirme imkanı sunan Nitro üyeliği, normalde 9.99 TL'lik bir fiyata sahip.

Epic Games, ilk kez kullanacaklar için geçerli olan 1 ay ücretsiz Discord Nitro kampanyasına yarın nokta koyacak. Yakın zaman önce başlayan MEGA Fırsatlar dahilinde sunulan bu özel teklif, 2 Haziran Perşembe Türkiye saati ile 18:00’da sona erecek.

Epic Games Discord Nitro almak için mağazada aktif bir üyeliğiniz olması yeterli. Yukarıda da belirttiğim gibi, bu kampanya daha önce Nitro üyeliğine sahip olmayan kullanıcılarla sınırlı. Yani öncesinde Nitro kullanmış veya halihazırda bir aboneliğiniz varsa bedava Discord Nitro fırsatından yararlanamazsınız.

1 Ay Ücretsiz Discord Nitro Üyeliği Kazanın

epic games discord nitro

Ücretsiz Discord Nitro kullanımınız bittikten sonra üyeliğiniz aylık 9,99 TL karşılığında otomatik olarak yenilecektir. Eğer istemiyorsanız, öncesinde iptal işlemini yapmanız gerekir. Aksi takdirde bu tutar her ay düzenli olarak kayıtlı kredi / banka kartınızdan tahsil edilecektir.

Peki, Epic Games Discord Nitro almanız halinde hangi avantajlara sahip olacaksınız? Üyelik ile birlikte hareketli PP ve özel bir etiket, 2 Sunucu Takviyesi ve ekstra yüzde 30 Takviye, kendi emojilerinizi yapma özelliği, desteğinizi temsil etmek için profil rozetleri, daha büyük yüklemeler (100 MB) ve tüm bunlara ek olarak, yüksek çözünürlüklü video, ekran paylaşımı ve Go Live akışı elde edeceksiniz.

Epic Games Discord Nitro Nasıl Kullanılır?

Başlamadan önem bir husustan bahsetmekte yarar var. Epic Games Discord Nitro’yu kullanmadan önce kendi Discord hesabınızda oturum açtığınızdan emin olun. Nitro promosyon bağlantısını size ait olmayan bir hesapta yanlışlıkla kullanırsanız, başka bir promosyon kodu alamazsınız. Discord Nitro kodunu kullanmak için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

 1. Epic Games hesabınıza giriş yaptıktan sonra bu sayfaya gidin ve sağ tarafta yer alan Yükle butonuna tıklayın.
 2. Siparişiniz tamamlandıktan sonra kayıtlı mail adresinize bir e-posta gelecek.
 3. Mailde yer alan Redeem Now (Şimdi Kullan) butonuna tıklayın.
 4. Tarayıcınızda henüz Discord’a giriş yapmadıysanız, otomatik olarak yeni hesap açma veya hesabınıza giriş yapma sayfalarına yönlendirileceksiniz.
 5. Hesabınıza giriş yaptıktan sonra 1 aylık ücretsiz Nitro üyeliğini aktif edeceğiniz sayfaya yönlendirileceksiniz.bedava discord nitro
 6. Discord hesabınızda ödeme bilgileriniz yoksa ödeme bilgilerinizi doldurmanız istenecektir. Bu, bedava aboneliğiniz bittikten sonra otomatik yenileme için gerekli.
 7. Ödeme türünü seçtikten sonra altta yer alan Discord Hizmet Koşullarını kabul ediyorum kutucuğunu işaretleyin.
 8. Gerekli tüm adımları tamamladıktan sonra Epic Games Discord Nitro’yu aktif etmek için sağ alttaki Aylık Nitro Al düğmesine basın.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

  Yorum Yaz

  Email adresiniz yayınlanmayacak.

  Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.