Genshin Impact, Epic Games Store’da Ücretsiz Oldu!

Epic Games Store, yeni bir bedava oyun kampanyası ile daha karşımıza çıktı. miHoYo tarafından geliştirilen ve yayınlanan açık dünya tabanlı RPG oyunu Genshin Impact, kısa bir süreliğine ücretsiz oldu!

Epic Games bedava oyun ne olacak? hiç şüphesiz son dönemin en popüler soruları arasında yer alıyor. Daha önce NBA 2K 21, Among Us ve Frostpunk gibi yapımları ücretsiz dağıtarak oyuncuları bayram ettiren mağaza, bu kez de Genshin Impact’i ücretsiz yaptı!

epic games bedava oyun

miHoYo tarafından geliştirilen ve yayınlanan RPG türündeki yapım, ilk olarak Eylül 2020 tarihinde piyasaya sürülmüştü. O zamandan bu yana düzenli olarak içerik güncellemeleri almaya devam eden Genshin Impact, gizemli yaratıklarla, ilgi çekici karakterlerle ve şiddetli savaşlarla dolu devasa bir açık dünya deneyimi sunuyor.

“GENSHINEPIC” adlı özel Redeem Bonus Kodu ile Epic Games Store’da bedava olan oyun, 17 Haziran saat 18:00‘a kadar hiçbir ücret ödemeden yüklenebilecek.  Epic Games bedava oyun Genshin Impact konusu ise şu şekilde:

Genshin Impact Konusu

Genshin Impact epic games

Siz ve kardeşiniz başka bir dünyadan Teyvat’a seyahat ettiniz. Geldiğinizde ayrı düşüp, şimdi de burada mahsur kalınca, her elementin tanrıları olan Yedilere dair cevaplar aramaya koyulacaksınız. Size rehberlik edecek iyi kalpli peri Paimon’un size katılmasıyla, göreviniz sizi güzel ormanlardan, hareketli kasabalardan ve tehlikeli zindanlardan geçirecek.

Yolculuğunuz sizi acımasız düşmanların ve şeytani bulmacaların karşısına çıkarabilir ancak dört kişilik özel takımınıza katılıp elementlerin gücünü kullanarak tüm engelleri aşacak 30’dan fazla oynanabilir müttefike güvenebilirsiniz. Yol boyunca bu mükemmel dünyayı rahatça keşfedecek, oldukça çeşitli karakterlerle güçlerinizi birleştirecek ve Teyvat’ın sayısız sır perdesini aralayacaksınız.

Epic Games Store üzerinde bedava olan Genshin Impact’i buradan kütüphanenize ücretsiz bir şekilde ekleyebilirsiniz. Bu arada Epic Games gizemli oyun için heyecanlı bekleyiş de devam ediyor. Mağazanın yeni ücretsiz oyunu bugün içinde belli olacak. Haberdar olmak için bizi takip etmeye devam edin!

blank
1993 yılında Ankara’da doğdu. Ege Üniversitesi Gazetecilik bölümünden 2017 yılında mezun oldu. Aynı yıl, Tamindir'de içerik editörlüğü yapmaya başladı. Burada geçirdiği 2 yılın ardından Webtekno’da 1 yıl yazarlık ve editörlük yaptı. Şimdi yoluna Turkmmo'da devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol