Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Epic Games’in Bu Hafta Verdiği Bedava Oyunlar: 21 – 28 Mart

Epic Games Store, bu hafta Call of the Wild: The Angler ve Invincible Presents: Atom Eve oyunlarını bedava dağıtıyor.

Bahar indirimlerinin sürdüğü Epic Games Store’da haftanın ücretsiz oyununu kapacağımız gün geldi çattı. Mağaza, her perşembe olduğu gibi bugün de iki yeni bedava oyun veriyor. Saat 18:00’ı gösterdiğinde Deus Ex – Mankind Divided ve The Bridge yapımlarının yerini, Call of the Wild: The Angler ve Invincible Presents: Atom Eve alacak.

Toplam değeri 675 TL olan oyunlar 21 – 28 Mart tarihleri arasında talep edilebilecek. Öte yandan geçtiğimiz haftanın bedava oyunları için hala vaktinizin olduğunu belirtelim. En azından bu haber yazıldığı sırada. Hala kütüphanelerine eklemeyenlere duyurulur! Özellikle cyberpunk temasını sevenler Deus Ex – Mankind Divided‘ı sakın kaçırmasınlar.

Epic Games’teki Bedava Oyunları Almayı Unutmayın

epic games bedava oyun 21 mart

Bugün Epic Games’in verdiği ücretsiz oyunlardan biri olan Call of the Wild: The Angler, açık dünyada geçen bir balıkçılık deneyimi sunuyor. Usta bir oltacı olma yolunda ilerlerken harika manzaralar sunan doğayı arkadaşlarınızla birlikte keşfedebilirsiniz. Balıkçılık malzemeleri satın alıp geniş olta, makara, yem, kanca, şamandıra ve zoka seçenekleriyle av ekipmanları oluşturabilir, balıkçı karakterinizi yaratıp onun görünüm ve özelliklerini belirleyebilirsiniz.

Amazon’un sevilen süper kahraman animasyon dizisi Invincible’daki aynı adlı karakteri merkezine alan Invincible Presents: Atom Eve ise aynı zamanda Prime Gaming mart ayı oyunları arasında yer alıyor. Invincible evrenindeki en güçlü süper kahramanlardan biri olarak kendi yolunuzun kontrolünü elinize alıyorsunuz. Peşinde olduğunuz gizemi çözmeye çalışırken, bir süper kahraman olmanın tehlikelerini ve sorumluluklarını günlük hayatın zorluklarıyla dengeliyorsunuz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.